НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 11Окт

  25 вересня 2019 року закінчилось голосування за проекти Бюджету участі, поданих у 2019 році. Із чотирнадцяти проектів, що взяли участь у голосуванні, перемогу отримали 2 великих і 2 малих проекти, які і будуть реалізовані у 2020 році.

  За всі проекти охтирчани віддали 2439 голосів, що більше минулорічного показника на 23%. У паперовому вигляді до центру надання адміністративних послуг були надані 1688 голосів (69,2% від загальної кількості голосів), через електронну систему  надійшов 751 голос. Цьогоріч були поодинокі випадки, коли голосуючі намагалися віддати свій голос за один проект кілька разів, але адміністраторами системи це було виявлено і “подвійні” голоси не враховувалися.

  Переможцями стали ті проекти, за які віддано найбільшу кількість голосів:

  Великі  проекти:

  - Тіниста алея на Парковій - «Пішохідна доріжка» (автор Катерина Бекбулатова);

  - Ремонт вестибюля, коридорів, тамбура та санвузла бібліотеки (Наталія Хруслова);

  Малі  проекти:

  - Пам’ятний знак «Прикордонникам усіх часів» (Прикордонна слава) (автор Павло Лисенко);

  - Тіниста алея на Парковій-2 «Хай буде світло» (автор Катерина Бекбулатова).

  Представник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Сергій Васильченко прозвітував про хід реалізації проектів Бюджету участі 2018 року - станом на 1 жовтня цього року завершено всі роботи по чотирьом проектам: “Алея 809-го учбового полку парку “Сонячний” в мікрорайоні “Дачний”, “Безпека, комфорт і затишок”, “Обладнання туалетного приміщення в комунальному закладі стоматологічної поліклініки”, “Дитячий спортивний майданчик “Мрії дитинства”. На стадії завершення роботи по благоустрою території “Сквер “Дачний”, проводиться процедура закупівлі  обладнання для облаштування дитячої ігрової зони за проектом  “Розважальний комплекс “Паркова”.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

   

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.