НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 19Июл

  З 10 квітня 2018 в м. Охтирка розпочалася робота серед населення по заключенню декларацій з сімейними лікарями КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

  В результаті проведеної роботи на 1 червня 2018 р. по місту Охтирка було підписано 4111 декларацій, що склало в середньому по 164 особи на 1 лікаря.

  За червень 2018 року 7531 мешканець м. Охтирка визначився і підписав декларацію з сімейним лікарем чи педіатром КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги». Станом на 1 липня .2018 р. свого лікаря обрали – 11642 мешканці міста, що становить 24,4% від загальної кількості жителів, тобто в середньому з одним лікарем підписали декларації 465 охтирчан.

  На сьогодні  організовано підписання декларацій і в центрі надання адміні­стративних послуг м. Охтирка (ЦНАП) за адресою: вул. Чкалова, 27-а.

  В приміщенні Центру надання адміністративних послуг Охтирської міської ради за адресою м. Охтирка, вул. Чкалова, 27-а визначено місце для роботи медичного працівника КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», яке облаштовано комп’ютером з доступом до мережі інтернет та підключенням до електронної системи охорони здоров’я, а також інформційними стендами.

  Відвідувачі центру надання адміністративних послуг м. Охтирка, під час отримання адміністративних послуг, мають чудову можливість підписати декларацію з лікарем безпосередньо в ЦНАПі!

  Кожен бажаючий мешканець міста може звернутися до мобiльних пунктів «Здоров’я» або до  амбулаторій КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної  медико-санітарної допомоги» з метою отримання інформації щодо необхідних документів для підписання декларації, де і коли можна заключити декларацію з лікарем, як обрати свого лікаря, ознайомитись з лікарями первинного рівня надання медичної допомоги КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та інше.

  Охтирські медики первинної ланки продовжують агітаційно-роз’яснювальну роботу щодо підписання мешканцями нашого міста декларацій пацієнта з сімейним лікарем.

  Офіційний сайт Охтирської міської ради.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.