НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 01Авг

  Вже можна визначити свого фаворита

  Охтирчани вже можуть приглядатися до нових 33 проектів та обирати серед них ті, які на їхню думку, є найкращими і мають бути реалізовані у 2019 році.

  У рамках оголошеного конкурсу з подання громадських проектів з 2 травня по 2 липня 2018 року мешканцями міста було подано 33 проекти, з яких 23 проекти подано у письмовому вигляді до пункту супроводу,  10 – в електронному.

  З 3 липня по 9 вересня 2018 року триває оцінка поданих проектів на предмет відповідності вимогам Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) м. Охтирка та можливості їх реалізації.

  Після чого Комісією буде прийнято рішення щодо допущення проектів до голосування.  Але вже зараз можна переглянути подані проекти та визначити для себе фаворита, якому віддати свій голос з 10 вересня 2018 по 25 вересня 2018 року.

  Нагадуємо, що кожен охтирчанин може проголосувати за один малий та один великий проект.

   ЗАПРОПОНОВАНІ  ПРОЕКТИ:

  №7. Комп’ютерні технології в системі естетичного виховання.

  Відкриття в школі комп’ютерного класу надасть можливість використання сучасних технологій, що є невід’ємною частиною сьогодення. Враховуючи потреби сучасного суспільства, вже отриману базу знань потрібно підкріплювати комп’ютерними навичками. Нова техніка допоможе освоїти дітям основи дизайну та графіки.Цей напрямок допоможе юним охтирчанам у майбутній профорієнтації, розширить спектр послуг, що надає школа.

  №8. Безпека, комфорт і затишок.

  Демонтаж важких небезпечних вітрин. Заміна старих вікон на нові - енергозберігаючі.

  №9. Бібліотека під липами.

  Облаштування прилеглої до будинку території асфальтним покриттям. Встановлення пандусу для забезпечення вільного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до бібліотеки. Встановлення металічного обладнання для паркування велосипедів. Встановлення лавочок та сміттєвих баків на тротуарі.

  №10.  Обладнання туалетного приміщення в комунальному закладі "Охтирської міської стоматологічної поліклініки".

  Обладнання туалетного приміщення для пацієнтів стоматологічної полі­клініки – це перш за все елементарна турбота міста про населення.

  №11. Охтирський ігроленд. Формуємо активну націю.

  Суть проекту полягає в облаштуванні на території Охтирської ЗОШ  №4 ігрового багатофункціонального майданчика для рухової активності, зміцнення здоров’я, організації змістовного дозвілля дітей від 1 до 12 років та членів їхніх родин, що проживають у мікрорайоні школи та й у місті в цілому.

  №12. Від дитячого майданчика до спортивного містечка.

  Даний проект надасть можливість займатись фізичною культурою та спортом усім вихованцям ДНЗ, їхнім батькам та працівникам ДНЗ, що є учасниками освітнього процесу.

  №13. Багатофункціональний спортивний майданчик (пров.  Ліс­ний, 3) – асфальтова основа під штучне спортивне покриття.

  Улаштування асфальтової основи під штучне спортивне покриття типу «хард» на Багатофункціональному спортивному майданчику для мешканців м. Охтирка по пров. Лісний, 3.

  №14. Багатофункціональний спортивний майданчик (пров. Лісний, 3) - зона відпочинку.

  Зона відпочинку Багатофункціонального спортивного майданчика (пров. Лісний, 3).

  №15. Бібліотека-HUB - простір нових освітніх можливостей.

  Суть проекту полягає в облаштуванні на території Охтирської ЗОШ №4 у приміщенні колишньої котельні бібліотеки-HUB, що стане місцем соціальних інновацій і взаємодій, сприятиме обміну знаннями між поколіннями, підвищенню рівня культури та освіти шляхом використання гібридного формату, який перевершує звичне поняття бібліотеки.

  №17. Тепло та затишок в дитячому садочку.

  Заміна старих дерев’яних віконних рам на сучасні металопластикові для покращення теплоізоляції та зменшення витрат енергоресурсів.

  №18. Завітаємо до казки.

  Створення скульптурної композиції (фотозони) біля входу в ДНЗ "Берізка".

  №19. Дитячий майданчик на подвір'ї колишньої школи №7.

  Встановлення нового сучасного дитячого майданчику

  №20. Спортивний майданчик на подвір'ї колишньої школи №7.

  Вуличні спортивні тренажери - це здорові діти і батьки. Проект спрямований на створення можливості організованого дозвілля мешканців міста усіх вікових категорій.

  №21. Модернізація спортивної бази школи.

  Облаштування спортивної зали 162 м2, облаштування спортивного майданчика тренажерним обладнанням.

  №22. Спортивні розваги для дітей та молоді мікрорайону «Дачний».

  Встановлення спортивно-ігрових елементів на дитячих майданчиках мікрорайону «Дачний», пружинних гойдалок та стрітбольного майданчику для гри у вуличний баскетбол.

  №23. Musicband “Kniezha".

  Музично-експериментальна вокально-інструментальна молодіжна діяльність.

  №24. Ремонт системи теплопостачання комунального закладу "Охтирський міський центр культури і дозвілля".

  Шляхом ремонту системи теплопостачання комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля» створення відповідного температурного режиму під час занять художніх колективів та проведення культурно-масових заходів.

  №25. «Безпечне перебування дітей в ДНЗ «Теремок».

  В результаті встановлення огорожі по всьому периметру території дошкільного навчального закладу буде створена безпечна зона для прогулянок дітей дошкільного закладу, облаштування трьох прогулянкових майданчиків для додаткових груп на 47 місць, які відкриті з 1 вересня 2017 р. Встановлення огорожі дасть можливість облаштування спортивного майданчика для проведення фізичних занять в літній період.

  №26. Дитячо-спортивний майданчик "Мрії Дитинства".

  Проект «Мрії дитинства» спрямований на облаштування дитячо-спортивного майданчику як частини майбутнього парку «Сонячний». Дитячо-спортивний майданчик включає в себе дві зони: перша – розважально-рухлива для дітей від 2 до 7 років (гірки, гойдалки, пісочниця, каруселі, ігровий майданчик тощо); друга – спортивно-оздоровча – для дітей від 7 до 13 років (спортивні комплекси з турніками, брусами, баскетбольним щитом тощо). Передбачено лавочки для відпочинку батьків та урни для сміття.

  №27. Алея 809-го учбового авіа­ційного полку парку «Сонячний» в мікрорайоні «Дачний».

  Алея 809-го учбового авіаційного полку парку «Сонячний» в мікрорайоні «Дачний» як єдине місце для відпочинку і дозвілля мешканців мікрорайону включає в себе облаштування території – алеї, що веде до пам'ятного знаку авіаторів, а саме укладання тротуарної плитки, розбивка клумб, установка лавок для відпочинку, урн для сміття та освітлення (світодіодні автономні світильники на сонячних батареях). Планується також часткова установка огорожі з західної сторони паралельно буд. 1 по пров. Дачний.

  №28. Смайлик.

  Стимулювання дітей до відвідування лікаря-стоматолога з задоволенням двічі на рік; збільшення відсотку дітей охоплених профілактичними заходами;  створення казкової атмосфери з переглядом мультфільмів під час лікування;  бачення батьками небайдужості місцевої влади до охтирських дітей.

  №29. «Стоматологія майбутнього».

  Проект направлений для вирішення нагальної проблеми в стоматології м. Охтирка; покращить якість обслуговування та підвищить здоров’я жителів м. Охтирка; настав час зібрати всіх кому небайдуже наше майбутнє, а також здоров’я кожного з нас;

  №30.  Мініфутбольне поле зі штучним покриттям.

  Облаштувати мініфутбольне поле зі штучним покриттям та огорожею. У мікрорайоні школи відсутня спортивна інфраструктура. Це створює для жителів багато незручностей: їздити на тренування в інші мікрорайони. Будівництво мініфутбольного поля сприятиме популяризації здорового способу життя, а також на ньому можна буде проводити змагання будь якого рівня.

  №31. Відкритий простір.

  Придбання і встановлення сучасних вуличних тренажерів.

  №32. Дитяча мрія.

  Придбання і встановлення сучасного дитячого ігрового комплексу.

  №33. Пришкільний дитячий майданчик.

  Створення дитячого майданчика у дворі школи по вул. Перемоги, 2, з метою організації дозвілля дітей молодшого шкільного віку, розвитку і вдосконалення фізичних якостей дітей, прищеплювання інтересу до здорового способу життя і спорту.

  №34. «Охтирка –  спортивне місто!».

  Спорт - одна із важливих складових життя людей. Починаючи з дитинства, люди повинні займатися спортом, щоб мати міцне здоров’я. Здорові діти та дорослі - це міцна і потужна держава. Спортом необхідно займатися на протязі всього життя. Зайняття спортом повинно бути не просто хобі, а стилем життя!

  №35. «Сучасна експозиція «Військова доблесть і слава. Становлення української державності».

  Проект має на меті висвітлення участі охтирчан в Першій світовій війні, Українській революції 1917-1921 років, Другій світовій війні, Помаранчевій революції, Революції гідності 2013-2014 років, Антитерористичній операції з позиції сучасної побудови експозиції.

  №36. Пам’ятник закоханим місту!   Вуличні тренажери школам!

  Охтирка поступово стає родзинкою Сумської області. Саме однією з цікавинок міста стане «Пам’ятник Кохання». Місто також поповнять нові майданчики з тренажерами та спортивним обладнання на територіях загальноосвітніх шкіл №2,3,8 та декілька тренажерів на пров. Радіщева. Місто вдихне ковток свіжого повітря!

  №37. «Охтирка на живописних полотнах».

  Творчий доробок професійних місцевих художників, який відображає історію Охтирки. Проект дозволить поповнити експозицію музею новими тематичними полотнами, зберегти творчу спадщину художників Охтирщини для нащадків.

  №38. "Безпечний шлях до ДНЗ "Струмочок" для дітей та дорослих".

  Облаштування критого павільйону на місці зупинки міського транспорту та вимощування плиткою безперервної тротуарної доріжки до споруди дошкільного закладу зробить безпечним та комфортним користування міським транспортом та рух пішоходів (батьків і вихованців дошкільного закладу «Струмочок» та мешканців прилеглого мікрорайону).

  №39. Розважальний комплекс "Паркова".

  Встановлення розважального комлексу. Облаштування прилеглої території.

  №40. Сквер "Дачний".

  Проект передбачає благоустрій території біля житлових будинків по пров. Дачний, 1; вул. Армійська, 76 та пров. Штагера, 1. Облаштування скверу, викладка доріжок плиткою, встановлення лавочок, урн для сміття, облаштування освітлення, клумб та інше.

  Офіційний сайт Охтирської міської ради.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.