НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 18Апр

  Газета “Ахтырка” вже друкувала перелік сімейних лікарів, з якими жителі міста можуть підписувати Декларації. Але тоді мало хто звернув увагу на цю інформацію. Тому, за чисельними проханнями читачів, ми ще раз коротенько нагадаємо цей перелік та порядок дій для підписання Декларації.

  Охтирка приєдналася до всеукраїнської приписної кампанії по складанню
  Декларацій між пацієнтом та сімейним лікарем, що триватиме протягом 6 місяців (за потребою буде подовжена до року) і за цей час всі бажаючі встигнуть обрати та заключити Декларацію зі своїм сімейним лікарем.

  КРОКИ  ПАЦІЄНТА:

  1. Визначитись з сімейним лікарем.

  2. Дітям до 14 років сімейного лікаря обирають батьки або опікуни.

  3. З 14 років до 18 років (при наявності паспорту) дитина обирає лікаря самостійно, але повинна вказати в декларації довірену особу.

  4. Звернутись до сімейного лікаря в амбулаторію, при собі мати:

  - Паспорт або ID-картку, або посвідку на постійне чи тимчасове проживання, та/або свідоцтво про народження дитини.

  - Індивідуальний податковий номер;

  - Номер мобільного телефону;

  - Електронну адресу (при наявності).

  5. Підтвердити вказану інформацію за допомогою СМС, що прийде на вказаний номер телефону; якщо в вас немає телефону, то для підтвердження можуть бути використані скан/фото паспорта та індивідуальний податковий номер, які будуть завантажені до системи.

  6. Після введення даних в електронну декларацію, отримати роздрукований примірник та перевірити правильність заповнення. Підписати декларацію та забрати з собою свій примірник.

  7. Сімейний лікар може відмовити Вам у складанні деклараціі саме з ним тільки, якщо він вже набрав 2000 пацієнтів.

  8. Декларація складається одноразово і не потребує щорічного оновлення, але може бути розірвана паці­єнтом у будь який час (якщо останній вирішить перейти до іншого лікаря).

  9. На час відпустки, курсів чи лікарняного обраного сімейного лікаря – пацієнт тимчасово обслуговується іншим лікарем за згодою.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.