НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 21Дек

  8 грудня у КЗ «Охтирський міський краєзнавчий музей» відбулася зустріч, присвячена Дню благодійності та Дню волонтера.

  На захід завітали учні та вчителі ЗОШ №3, ЗОШ №6, та ЗОШ №8.

  На початку заходу Л.В. Міщенко нагадала присутнім імена благодійників міста, чиєю працею місто розбудовувалось і ставало кращим у різні роки. Курили, Бойко, Милославський, Виноградов, Рапій, Гафанович – завдяки цим людям місто поступово розквітало, і ми щодня ходимо центром міста ніби по музею під відкритим небом.

  Продовжили захід юні волонтери, які поділились з присутніми власним досвідом благодійної допомоги.

  Свою діяльність волонтерський загін «Янголи щастя» ЗОШ №3 розпочав після зустрічі у 2014 р. з волонтером Вінник Наталією Анатоліївною, яка систематично надає допомогу військовим у зоні АТО протягом останніх майже трьох років. Але сама прийти розповісти про свою діяльність ця скромна людина з великим серцем посоромилась. Про її добрі справи, які вона здійснює спільно з учнями, вчителями та батьками ЗОШ №3, розповіли представники загону - Ірина Гармаш, Валерія Хацько, Богдана Костюк, Яременко Тетяна, Іван Сушинський, Вікторія Панова, Ситнік Валерія. Це лише частина активного волонтерського загону «Янголи щастя», адже до активної роботи залучені усі учні ЗОШ №3.

  Діти розповіли, як ретельно готується кожна посилка військовим, аби вони відчували підтримку і любов жителів країни, яких вони захищають. Усі учасники навчально-виховного процесу школи долучаються до волонтерської роботи – плетуть маскувальні сітки, збирають продукти харчування, засоби гігієни та інші необхідні речі. Учні школи пишуть листи із вдячністю та побажаннями миру для своїх захисників.

  А обереги, виготовлені дитячими руками, особливо гріють серце і наповнюють душі бійців на передовій надзвичайною силою і вірою у перемогу. І учасники загону – юні «янголята» задоволені своєю працею, адже розуміння, що твоя робота потрібна людям – найцінніша платня за неї.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.