НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 05Апр

  Рекомендації та застереження Охтирського міськ­районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області населенню, що потрапило у надзвичайну ситуацію внаслідок  повені, паводку, підтоплення.

  В умовах реальної загрози забруднення питної води збудниками інфекційних хвороб (вірусного гепатиту А, дизентерії, ентеровірусів та інших гострих кишкових інфекцій) внаслідок потрапляння повеневих та талих вод до джерел водопостачання, з метою попередження спалахів інфекційних захворювань, спричинених водним фактором передачі на підтоплених територіях та у приватних домоволо­діннях, а також в умовах  відсутності централізованого водопостачання, необхідно дотримуватися простих правил профілактики.

  - Обов'язково кип'ятіть питну воду.  Не вживати воду з децентралізованих джерел у місцях підтоплення, воду сумнівної якості з неперевірених джерел та наземних водойм. Бажано використовувати для пиття розливну бутильовану воду;

  - Заборонено вживати продукти харчування, які були підтоплені або забруднені повеневою водою під час повені. Позбавтеся від них та від консервації, що була затоплена.

  - Не купуйте харчові продукти,  овочі на стихійних ринках у невстановлених для торгівлі місцях;

  - Дотримуйтесь вимог особистої гігієни перед  вживанням їжі, після відвідування туалету;

  - Після сходу води здійсніть чищення та дезінфекцію шахтових колодязів приватно;

  - Періодично здійснюйте лабораторні дослідження якості питної води джерел децентралізованого водопостачання;

  - Просушіть будинок, проведіть ретельне очищення та дезінфекцію забрудненого посуду і домашніх речей та прилеглої до будинку території. Все майно, що було затопленим, підлягає дезінфекції.

  При виникненні симптомів, характерних для гострих кишкових інфекцій та вірусного гепатиту А (нудота, блювання, дискомфорт, біль у животі, рідкі випорожнення, підвищення температури тіла, загальної слабкості) негайно звертайтесь за медичною допомогою до лікувально-профілактичного закладу і не займайтесь самолікуванням.

   

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.