НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

  • 28Сен

    Двадцять п'ять нагород привезла команда наших легкоатлетів з обласних змагань серед учнів ДЮСШ 1999-2000, 2001-2002, 2003-2004, що відбулися на стадіоні ІФК СДПУ ім. А.С. Макаренка в м. Суми.

    Для 28 юнаків та дівчат це була добра нагода перевірити свій фізичний стан після літніх канікул.

    У перший день змагань вихованці Охтирської ДЮСШ вибороли 12 призових місць.

    Переможцями стали: Четверик Артем в бігу на 100 м. серед юнаків 2004-2005 р.н., Маслюк Нікіта у стрибках у довжину серед юнаків 2004-2005 р.н., Сахно Сергій у стрибках у довжину серед юнаків 2002-2003 р.н., Косенко Дар'я з бігу на 100 м серед дівчат 2000-2001 р.н.

    Друге місце зайняли: Передера Денис в бігу на 100 м. серед юнаків 2004-2005 р.н., Передера Денис у стрибках у довжину серед юнаків 2004-2005 р.н.,   Гущина Владислава з бігу на 400 м. серед дівчат 2002-2003 р.н.

    Третє місце вибороли: Гнітій Юрій в бігу на 400 м. серед юнаків 2004-2005 р.н., Ставицька Анна в бігу на 100 м. серед дівчат 2003-2004 р.н., Скорина Віталій з бігу на 100 м. серед юнаків 2001-2002 р.н., Влезько Анастасія з бігу на 400 м. серед дівчат 2002-2003 р.н., Канівець Максим з бігу на 1500 м. серед юнаків 2002-2003 р.н.

    Наступного дня охтирчани вибороли ще 13 призових місць.

    Переможцями стали: Четверик Артем в бігу на 200 м. серед юнаків 2004-2005 р.н., Ставицька Анна в бігу на 200 м. серед дівчат 2002-2003 р.н., Гнітій Юрій в бігу на 800 м. серед юнаків 2004-2005 р.н.

    Друге місце зайняли: Більська Дар'я з бігу на 800 м. серед дівчат 2004-2005 р.н., Четверик Олеся в бігу на 200 м. серед дівчат 2002-2003 р.н., Скорина Віталій з бігу на 200 м. серед юнаків 2002-2003 р.н., Жорняк Єлізавета з бігу на 800 м. серед дівчат 2002-2003 р.н.

    Третє місце вибороли: Передера Денис в бігу на 200 м. серед юнаків 2004-2005 р.н., Литвиненко Олексій в бігу на 800 м. серед юнаків 2004-2005 р.н., Гущина Владислава з бігу на 200 м. серед дівчат 2002-2003 р.н., Влезько Анастасія з бігу на 800 м. серед дівчат 2002-2003 р.н., Сахно Сергій у потрійному стрибку серед юнаків 2002-2003 р.н., Косенко Дар'я з бігу на 200 м. серед дівчат 2000-2001 р.н.

    Офіційний сайт Охтирської міської ради.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.