НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 26Авг

  14 серпня 2020 року розпочався щорічний огляд готовності закладів освіти Охтирської міської об’єднаної територіальної громади до нового 2020/2021 навчального року. Комісія відвідала заклади дошкільної і позашкільної освіти і дійшла висновку, що в них спільними зусиллями колективів та за підтримки міської влади здійснено суттєві заходи щодо створення комфортних та безпечних умов навчання та виховання дітей: проведені якісні косметичні ремонти групових приміщень, роздягалень, спалень, кабінетів спеціалістів, підсобних приміщень, музичних та спортивних залів (заміна шпалер та фарбування поверхонь).

  З метою забезпечення енергозбереження та дотримання температурного режиму замінено 9 віконних блоків на металопластикові, 18 вхідних та 12 міжкімнатних дверей у закладах дошкільної освіти «Казка», «Росинка», «Берізка», «Калинка».

  Виконані капітальні ремонті роботи на харчоблоках ЗДО «Калинка», «Казка», а саме: відремонтовано гарячі та холодні цехи, комори, роздаткові, коридори та підсобні приміщення, в ДНЗ «Берізка», «Ластівка» зроблений поточний ремонт підлоги харчоблоку, в ДНЗ «Сонечко» відремонтовані стелі харчоблоку. Під час підготовки харчоблоків до роботи враховано вимоги НАССР щодо безпеки харчування.

  Проведений капітальний ремонт даху  в ДНЗ «Сонечко», поточний ремонт даху над харчоблоком  ЦРД «Калинка».

  Відремонтовано східці центральних входів до ДНЗ «Сонечко», «Теремок». Встановлено пандус у ДНЗ «Теремок», що дає можливість вільного доступу до закладу дітям з особливими освітніми потребами.

  Капітальний ремонт системи теплопостачання у двох вікових групах ДНЗ «Теремок», заміна теплових радіаторів у ДНЗ «Росинка», що забезпечить дітям комфортний температурний режим.

  У заклади дошкільної освіти «Теремок», «Казка» придбано сучасне ігрове обладнання для організації освітнього простору в інклюзивних групах.

  З метою здійснення освітнього процесу в умовах адаптивного карантину, а саме проведення різноманітних форм організації життєдіяльності дітей на свіжому повітрі, педагоги закладу центру розвитку дитини «Калинка» проявили креативність щодо урізноманітнення ігрових посібників. Світловий годинник, інтерактивна дошка (плетена з різнокольорових ниток) для використання демонстративного матеріалу, теніс, футбол, волейбол, доріжки здоров’я  урізноманітнили цікаве, змістовне перебування дошкільників у закладі.

  У всіх закладах дошкільної освіти пофарбовано та розмальовано ігрове та спортивне обладнання на майданчиках.

  Загалом у закладах дошкільної та позашкільної освіти вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для вихованців.

  Тож сподіваємося, що зміни, які відбулися за літній період в закладах дошкільної освіти, порадують головних господарів садочків – дітлахів!

  Значні ремонтні роботи у закладах дошкільної та позашкільної освіти вдалося провести за рахунок коштів місцевого бюджету, з якого на них було виділено більше ніж 3 млн. грн.

  21 та 25 серпня продовжиться робота комісії щодо готовності закладів загальної середньої освіти до нового 2020/2021 навчального року.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.