НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 21Авг

  На апаратній нараді тимчасово виконуючим обов’язки начальником відділу освіти Любов’ю Тріщенко було проінформовано щодо стану підготовки закладів освіти м. Охтирка до нового 2019-2020 навчального року. 

  Підготовка здійснювалася відповідно до затверджених у навчальних закладах планів і заходів, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Охтирка у 2019 році.

  Створення нового освітнього середовища для учнів Нової української школи здійснювалося за рахунок державної субвенції та коштів місцевого бюджету на умовах співфінансування. Загальна сума, затверджена на 2019 рік по Новій українській школі (державний та місцевий бюджет), становить 1 716 522,86 грн., використано станом на 07.08.2019 року 1 435 100,00 грн. або 83,6%: придбано комп’ютерне обладнання (ноутбуки, проектори, екрани, багатофункціональні пристрої), дидактичний матеріал, парти та інші сучасні меблі. Також на умовах співфінансування на придбання комп’ютерів для класу інформатики №5 з місцевого бюджету виділено 48,7 тис. грн., для придбання послуг з доступу до Інтернету ЗОШ №8, ЗОШ №9 - 29 тис. грн.

  За попередніми даними у 2019-2020 навчальному році в закладах загальної середньої освіти навчатиметься 5109 учнів, з них у 1-х класах – 556 дітей, у 10-х класах - 306 учнів, планується 24 інклюзивних класи, у них 31 дитина. У закладах дошкільної освіти буде виховуватися 1777 вихованців, планується 5 інклюзивних груп для дітей з особливими освітніми потребами, у них 10 дітей. Діти, які перебувають в електронній черзі на зарахування в ЗДО у 2019 році, будуть зараховані до дошкільних закладів. Мережа закладів освіти буде розглянута та затверджена виконавчим комітетом.

  Станом на 08.08.2019 р. заклади освіти в основному забезпечені педагогічними кадрами.

  Протягом червня-серпня 2019 року закладами освіти забезпечено підготовку матеріально-технічної бази до роботи в новому 2019-2020 навчальному році:

  - виконано поточний ремонт харчоблоків у трьох закладах дошкільної освіти: «Росинка», «Казка», «Калинка»; продовжується капітальний ремонт харчоблоку ЗОШ №1, на який з місцевого бюджету передбачено 720 тис. грн. Для харчоблоку ЗОШ №1 також закуплено технологічне обладнання (2 кондиціонери, водонагрівач, шафа пекарська, тістозмішувач, шафа жарочна, плита електрична, машина протирочно-різальна) вартістю 213 тис. грн..;

  - у ЗОШ №9 продовжується ремонт обід­ньої зали, який включає в себе заміну вікон, батарей опалення, стелі, системи освітлення, штукатурку стін, укладення облицювальної плитки на підлозі;

  - встановлено водонагрівачі у двох ЗДО: «Сонечко», ЦРД «Калинка»;

  - виконано монтаж підвісних стель у 3-х закладах (ОМЦПО-МАН, ЗОШ №1, ЗДО «Росинка»);

  - проведено ремонт внутрішніх туалетів у п’яти закладах освіти (ОМЦПО-МАН, ЗДО «Теремок», «Сонечко», «Берізка», «Ластівка», ЗОШ №4);

  - виконано частковий ремонт водогону та каналізації в чотирьох навчальних закладах (ЗОШ №З, ЗДО «Теремок», «Сонечко»;

  - у ЗОШ № 5 виконано поточний ремонт підлоги в коридорі;

  - у всіх закладах проведено поточні ремонти спортивних залів, класних кімнат та приміщень вікових груп, які цього потребували; проведено часткові ремонти сходів, фарбування фасадів будівель закладів, косметичні-ремонти огорож прилеглих територій;

  - продовжується капітальний ремонт даху ЗОШ №1, на який з місцевого бюджету передбачено 1 млн. 500 тис. грн..

  Забезпечено виконання заходів з підготовки до опалювального сезону: проводяться планові роботи з перевірки та ремонту систем опалення, проведено повірку манометрів, гідравлічне випробування та промивку систем опалення, продовжується закупівля твердого палива (вугілля, дрова) для котелень ЗОШ №11, ЗОШ №9, ЗДО «Струмочок», «Теремок»).

  Закладами освіти забезпечено виконання заходів з енергозбереження: у 7 навчальних закладах встановлено 26 енергозберігаючих віконних блоків, у трьох загальноосвітніх закладах замінено 3 дверей на енергозберігаючі.

  На придбання предметів, матеріалів та оплату послуг, спрямованих на підготовку до нового навчального року, закладами освіти з місцевого бюджету (з урахуванням коштів, передбачених на виконання депутатських повноважень) станом на 08.08.2019 р. використано близько 1 млн. 700 тис. грн.

  У навчальних закладах проведені протипожежні заходи: поновлені інструкції, схеми евакуації, здійснено обслуговування вогнегасників - повірку та перезарядку, але є такі проблемні питання як встановлення пожежної сигналізації та блискавкозахисту в закладах освіти, обробка дерев’яних конструкцій дахів вогнезахисним розчином.

  Перевірка готовності закладів освіти до роботи у новому 2019-2020 навчальному році буде здійснена 20-21 серпня 2019 року відповідно до розпорядження міського голови від 06.08.2019 р. №150-ОД «Про створення комісії з перевірки готовності закладів освіти до роботи в 2019-2020 навчальному році».


  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.