НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 25Окт

  Протягом тижня інспекцією з благоустрою здійснювалась планова перевірка об’єктів благоустрою, розташованих по вулиці Сумській.

  За результатами надано 31 попередження та 2 приписи, виконання яких тримається на контролі інспекції.

  Здійснено рейд по боротьбі з незаконно встановленими тимчасовими спорудами для здійснення підприємницької діяльності та надано припис на демонтаж металевого кіоску, розташованого на розі вул. Батюка та пров. Харківського. Станом на 11.10.2018 р. вимоги припису виконані, споруду демонтовано.

  Згідно Розпорядження від 11.06.2018 р. №122-р «Про затвердження складу міської робочої групи з контролю за додержанням санітарних норм, безпечності харчових продуктів та ліквідації торгівлі в невстановлених місцях м. Охтирка» в складі робочої групи здійснено 1 рейд по пров. Харківському та вул. Батюка.

  В складі комісії опрацьовано та надано відповідь на депутатське звернення щодо визначення правомірності дій власника садиби по вул. Полтавській, який засипав дощоприймальний колодязь та щодо встановлення можливості його подальшої експлуатації.

  Опрацьовано та вжито заходів по письмовому зверненню ПП «СІБ» щодо приведення до належного естетичного та санітарного стану території біля колишньої будівлі «Універсаму» по пров.  Штагера. Станом на 11.10.2018 р. зауваження повністю усунені.

  З питань дотримання положень ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» та «Правил благоустрою території міста Охтирка» від 30.06.11 р. №198-МР по усному депутатському зверненню здійснено рейд по боротьбі зі спалюванням залишків рослинності на прилеглих територіях домоволодінь по вул. Грабовського.  За результатами надано 2 попередження, проведена профілактично-роз’яснювальна робота з мешканцями вулиці та прилеглих провулків. Зауваження усунуті.

  Здійснено особистий прийом 3 громадян міста.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

  От редакции:  Два попередження за спалювання листя! І жодного штрафу. Страшне покарання! Все, завтра більше ніхто в місті палити не буде.

  А Охтирка і далі продовжує і вдень, і вночі задихатись від задушливого диму. Від нього не сховатись навіть вдома - він проникає всюди.  І, головне, їм дихають навіть новонароджені діти, для яких цей сморід просто вбивчий.

  Влада веде нас до Європи, але вперто не хоче переймати європейський досвід боротьби з правопорушеннями. Чому? Мабуть, у її уяві саме така і повинна бути європейська Україна - в диму і попелі.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.