НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 15Мар

  Відповідно до затверджених заходів Програми економічного та соціального розвитку міста, управ­лінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства продовжується виконання запланованих робіт.

  Проводяться роботи з розчищення доріг від снігу по всій території міста.

  Виготовляється проектно-кошторисна документація на виконня робіт з капітального ремонту тротуарів по вулицям Перемоги, Батюка та пров. Сумський. Проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт тротуару по вул. Гоголя виготовлена в 2017 році, площа запланованих робіт становить 3617 м2.

  Виготовляється проектно-кошторисна документації по капітальному ремонту внутрішньобудинкових проїздів у багатоповерхових житлових будинках за адресами: вул. Паркова, 1, вул.  Незалежності, 2, вул. Незалежності, 21, вул. Київська,  107, пров. Харківський, 14, вул. Ярославського, 1, вул. Ярославського, 3. Виготовляється проектно-кошторисна документації на капітальний ремонт дороги по  вул. Батюка та вул. 8 Березня. Заключений договір на коригування проектно-кошторисної документації по вул. 8 Березня. Планується продовження робіт з реконструкція парку по вул. Паркова, згідно проектно-кошторисної документації, також планується виконання робіт з улаштування дренажних озер для ліквідації підтоплення парку грунтовими водами, реконструкції міського парку згідно першої черги, також проектно-кошторисної документації, улаштування альпінарію, скейт-парку, майданчику для спортивно-тренувальних вправ, встановлення малих архітектурних форм та улаштування озеленення, відкритого лотка.

  Заплановано придбання малих архітектурних форм для обмеження руху транспортних засобів на тротуари та пішохідні зони, придбання та встановлення багатофункціо­нальних дитячих  майданчиків за адресами: пров. Харківський, 14, вул. Батюка, 49.

  Опрацьовується питання щодо заключення договорів з підрядною організаці на виконання експертного обстеження ліфтів, що відпрацювали 25 і більше років за аресами: вул. Паркова, 1, 38, вул. М. Хвильового, 1, вул. Полтавська, 10б.

  Всього планується виконати ремонт 10 одиниць ліфтів.

  Продовжуються роботи по капітальному ремонту ліфтів багатоквартирного житлового будинку по вул. Перемоги, 8. За тиждень виконано: заміна лінійки дверей шахти, редуктора дверей кабіни, резинових ущільнювачів кабіни. Ведеться підготовка до малярних робіт.

  Придбані та встановлені 2 теплових лічильника  в житлові будинки за адресою: пров. Лісний, 3 та 4. Планується проведення робіт з переведення системи диспетчерського зв’язку з кабіною ліфта на сучасну багатофункціональну бездротову диспетчерську службу.

  Планується виконання поточного ремонту фасадних газопроводів шляхом його фарбування, для запобігання корозії газових труб.

  Виготовляється проектно-кошторисна документація для капітального ремонту даху житлового будинку за адресою  пров. Харківський,14, капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою  пров. Дачний, 4, капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою вул. Київська, 92.

  Виготовляється проектно-кошторисна документація по об’єкту «Капітальний ремонт адміністративного приміщення за адресою пл. Успенська, 1”.

  Заключений договір на розробку проектно-кошторисної документації з ремонту  санвузлів в Охтирській дитячій художній школі ім. Т.Г. Шевченка та капітального ремонту першого поверху  Охтирської дитячої музичної школи ім. П.С. Білинника.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

   

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.