НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 03Июн

  На позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС прийнято рішення дозволити з 1 червня 2020 року:

  - функціонування закладів дошкільної освіти згідно переліку та термінів, встановлених у ході проведення підготовчих заходів Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації, спільно з органами місцевого самоврядуваннята, територіальними управліннями Головного управління Держ­продспоживслужби в Сумській обл.;

  - діяльність закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше 10 осіб);

  - здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у міжрегіональному сполученні та перевезення залізничним транспортом.

  В області планується відкриття 137 із  252 закладів дошкільної освіти: із 01.06.2020 р. – 52 заклади, в тому числі і 9 закладів міста Охтирка.

  Також дозволено інклюзивно-ресурсним центрам з 1 червня 2020 року відновити роботу для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, забезпечивши першочергово обстеження дітей, які мають розпочинати здобуття початкової освіти у 2020/2021 навчальному році та зараховуються до закладів освіти вперше, надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг шляхом проведення індивідуальних занять з дотриманням протиепідемічних вимог.

  Закладам позашкільної освіти, дитячо-юнацьким спортивним школам відновити проведення занять у групах не більше 10 осіб, проведення спортивних тренувань з дотримань всіх санітарно-гігієнічних вимог, розпочати підготовку до організації роботи профільних таборів на базі закладів позашкільної освіти з 1 червня 2020 року.

  Відповідне рішення прийняте на позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ та НС.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.