НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 01Ноя

  Осіння навчально-практична  конференція для юних науковців Охтирського МЦПО-МАН пройшла на базі Охтирського краєзнавчого музею.

  Напередодні Всесвітнього Дня науки,  24 жовтня 2018 року відбулася  традиційна навчально- практична конференція для юних науковців  ОМЦПО-МАН за участю директорів та фахівців Охтирського краєзнавчого музею, Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

  У 2018-2019 навчальному році в наукових гуртках дослідницько-експериментального напряму ОМЦПО-МАН, науковому товаристві учнів «Наукова зміна» навчається 390 учнів загальноосвітніх шкіл міста, талановитих та інтелектуально обдарованих. Майже  дві треті з них роблять тільки перші кроки у науку.

  Учасників конференції вітали директор Охтирського краєзнавчого музею Людмила Міщенко, Тамара Козир, директор Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Олена Демченко, директор Ре­гіонального центру з НБВПД у Сумській області Олена Демченко.

  «Майстер-клас» щодо презентацій своїх наукових досліджень для «юних» вихованців гуртків дали переможці Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Людина. Духовність 2018» Чернов Федір та Криницький Павло та учасниця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких та пошукових робіт учнів-членів МАН України, переможець обласної науково-практичної конференції «Перший крок у науку»  Ковальчук Анна.

  Обдарована молодь ОМЦПО-МАН молодшого шкільного віку (4-6 класи) презентувала свої дослідження  за напрямами: історичне та літературне краєзнавство, англійська мова, правознавство, науки про Землю. Тематика досліджень, які представили найменші науковці-географи  була різноплановою:  Романюк Максим та Гмиря Олександра зацікавилися дослідженнями клімату. Теми їх доповідей «Аналіз екстремальної температури повітря зимового сезону 2017-2018 року» та «Аналіз температури грунту  у літній період 2016 та 2017 років».

  Кошиль Максим поділився результатами досліду по вирощуванню імбіру в домашніх умовах, який він розпочав ще в лютому. Юля Черінець продовжила вивчення топонімів  Охтирського району, що відображають специфіку географічного  середовища.

  Марченко Оксана та Орєхов Іван розпочали дослідження динаміки зросту учнів свого класу.

  Літературознавець Батюк Веро­ніка розповіла про власні казки, які вона готує до обласного конкурсу «Проба пера», історик Олександр Хоруженко поділився першими напрацюваннями про життєвий та творчий шлях Івана Багряного. Юні мовознавці досліджували англійські назви на вивісках міста Охтирки.

  Окрасою наукової конференції стала виставка української художниці Марії Приймаченко, екскурсію якою провела Людмила Міщенко.

  Під час конференції працювали і юні журналісти Смоляр Тетяна, Москаленко Катерина, Логвиненко Сабріна, які будуть готувати статті до ЗМІ, виступ на ТРК «Охтирка».

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.