НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 15Мар

  Технічною документацією «Організація безпеки руху та обладнання технічними засобами регулювання міських вулиць та доріг в м. Охтирка, Сумської області» передбачено розміщення на центральних вулицях міста дорожніх знаків, які регламентують Правила дорожнього руху.

  Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства по­стійно  вживаються  заходи щодо відновлення необхідних дорожніх  знаків та утримання їх в належному технічному стані. Силами КП «Благоустрій» проводиться обрізка гілок дерев в зоні дії знаків. Відповідно до Правил дорожнього руху, для встановлення дорожніх знаків, які не передбачені існуючою дислокацією дорожніх знаків по місту Охтирка, необхідно розробити проект та погодити його з органами поліції. При умові отримання погодження від органів поліції та наявності необхідного фінансування, передбаченого на експлуатаційне утримання доріг міста, проводиться  коригування технічної  документації «Організація безпеки руху та обладнання технічними засобами регулювання міських вулиць та доріг в м. Охтирка, Сумської обл.» та проводяться  роботи з встановлення  дорожніх знаків.

  Та, нажаль, вандалізм і крадіжки дорожніх знаків по місту Охтирка мають далеко не поодинокі випадки. Зловмисники нищать не лише залізні знаки, вони ламають залізобетонні стовпчики, викрадають залізні опори. Останній  приклад такої крадіжки є зникнення дорожнього знаку разом з залізним стовпчиком біля містка по провулку Шмідта. Слід відмітити, що середня вартість одного дорожнього знаку по місту сягає від 500 до 800 грн., а опора під знак та вартість робіт з його встановлення складають близько 1500 грн.

  Для забезпечення безпечного та комфортного проїзду знаки по місту відновлюються.

  Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства звертається до мешканців м. Охтирка з проханням не бути байдужими  та ставши свідками розкрадання дорожньої інфраструктури негайно повідомити до міськвідділу поліції за телефоном 102 або 4-20-78.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

   

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.