НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 28Мар

  Живописні та графічні твори молодої талановитої художниці Олени Бояровської з м. Суми, об'єднані назвою «Краса без фотошопу», експонуються в ці весняні дні у виставковій залі Охтирського міського краєзнавчого музею

  Роботи об’єднані, передусім, жанром – оголена натура, ню та одним словом «Жінка».

  Жінка завжди була натхненням для митців, поетів, музикантів і ще з давніх давен її малюють, ліплять з глини, ваяють в камені, металі чи оспівують у віршах та піснях. І це не тільки тому, що «запретный плод сладок». Природа існування людства влаштована на відносинах між чоловіком і жінкою. І на цих відносинах побудовано більшість творів літератури, музики, мистецтва, театру. Жінка – вічна загадка для чоловіків, яку вони розгадують усе життя. А митці намагаються її пізнати ще й через своє мистецтво і показати своє бачення й розуміння прекрасної половинки людям.

  Оголена жінка завжди була моделлю у навчанні рисунку, живопису у всіх академіях мистецтва світу ще з моменту появи таких. Саме на оголеності тіла митці вчились пізнавати секрети майстерності малювання, ніби ця відкрита беззахисність слугувала їм натхненням для своїх творів. І сьогодні вся історія мистецтва свідчить, що тема Жінки є у кожного.

  Зображення оголеного тіла є обов’язковою частиною навчальної програми в будь-якому профільному закладі. Усі пишуть натуру в студентські роки, проте лише деякі майстри повертаються до неї пізніше. Одним наге тіло допомагає виразити ідею, інші прагнуть шокувати глядача. Є і треті, котрі через гармонію прекрасного тіла пізнають глибинні істини, таємниці життя. До третьої категорії належить Олена Бояровська.

  «Образ оголеної жінки зараз можна зустрі­ти усюди – від реклами до популярних кліпів. Відвертість таких зображень знецінилась, стала лише «гачком» для привертання уваги, звичним фоном для більш важливої інформації. Де в цій стандартизованій ляльці душа, особистість, характер?

  Чи потрібні такі стандарти? Адже краса, справжня, вроджена, саме в різноманітності, індивідуальності. Не можливо любити жінку і при цьому підганяти її під стереотипні поняття краси. Ця виставка зібрана з портретів жінок, різних за віком, професіями, характерами. Краса не в стандартах, а в різноманітності. Індивідуальність прекрасна» - ділиться думками художниця, - тож запрошую Вас відвідати виставку і сподіваюся, що кожна Жінка, яка прийшла з нею ознайомитися, відчує свою привабливість, а Чоловіки цінуватимуть своїх неповторних красунь.

  Офіційний сайт Охтирської міської ради.

   

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.