НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 05Фев

  Усі виробники теплової енергії Сумщини  мають здійснити перерахунок розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення відповідно до Постанови Уряду. - про це під час апаратної наради нагадала  т.в.о. голови ОДА І. Купрейчик.

  За словами директора обласного Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергія Лугового, станом на 27 січня одинадцять із шістнадцяти виробників теплової енергії прийняли відповідні рішення щодо зменшення розміру нарахувань за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення на різному рівні, в середньому на 20%. Це такі підприємства як КП «Глухівський тепловий район» (м. Глухів), КП «Теплогарант» (м. Конотоп), ДП «Авіакон» (м. Конотоп), ТОВ «Тепловодпостач» (м. Конотоп), КП «Ромникомунтепло» РМР (м. Ромни), КП «Ромнитеплосервіс» (м. Ромни), КП «Теплосервіс Білопіл­ля» (м. Білопілля), КП ТМП «Тростянецьке ЖЕУ» (м. Тростянець), ТОВ «Теплоенерго» (смт. Краснопілля), ШКЗ «Імпульс» (м. Шостка), ТОВ «Шостка-тепло» (м. Шостка).

  Разом із цим, досі не здійснили споживачам перерахунок розміру плати вартості послуги з централізованого теплопостачання за грудень 2019 року, відповідно до постанови Кабміну, такі теплопостачальні підприємства області: ТОВ «Сумитеплоенерго» (м. Суми), АТ «Сумське НВО» (м. Суми), ТОВ «БРОК­ЕНЕРГІЯ» (м. Охтирка), ТОВ «ШП «Харківенергоремонт» (м. Шостка), КП «Лебединтеплоенерго» (м. Лебедин).

  Заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош підкреслив, що міські голови мають надати пояснення щодо причин невиконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 р. №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу».

  Охтирський міський голова Ігор Алєксєєв відзначив, що у влади міста немає жодних важелів впливу на Охтирську ТЕЦ, що наразі знаходиться не в комунальній власності міста, а в сфері управління Фонду держмайна та Мінпаливенерго. Тому звернення міської влади щодо коригування ціни на газ залишаються без результату.

  Ірина Купрейчик, заслухавши виступаючих, наголосила, що таке важливе для населення питання розглядатиметься першим на кожній апаратній нараді, доки в кожному місті області не здійснять цей перерахунок.

  Сергій Луговий додав, що Департамент житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації, ураховуючи вищевикладене, з метою реалізації державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів, контролю за цінами направив листа до  Держпродспоживслужби в Сумський області щодо проведення позапланових перевірок теплопостачальних підприємств Сумської області, що не виконали постанову в частині перерахунку нарахувань за теплову енергію та комунальні послуги для споживачів.

   

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.