НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 08Фев

  Дізнайтеся про історії кохання видатних охтирчан, найяскравіші прояви цього незбагненного, але від цього ще більш прекрасного   почуття, з демонстрацією особистих речей, фото та відео­матеріалів в “Академії культури” міського краєзнавчого музею з 1 лютого.

  13 лютого запрошуємо долучитися до заходу, присвяченого Всесвітньому дню радіо. Дізнайтеся про розвиток радіомовлення на Охтирщині.

  До Міжнародного дня рідної мови. З 15 лютого звернемося знову до питання мови. У кожної нації є своя мова. Без неї немає народу, держави. Українську мову на Охтирщині плекали і утверджували Юрій Самброс, Борис Антоненко-Давидович, Матвій Довгополюк, Іван Багряний та інші охтирчани.

  Як саме відбувалося становлення національної свідомості та любові до рідного слова? Мовою документів, творчих надбань відомих земляків, ми розкажемо Вам про прихильність і категоричність у визначенні мовного питання на Охтирщині. Тож запрошуємо прослухати лекцію «Мова – душа народу».

  З 16 лютого запрошуємо разом вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні. До уваги відвідувачів представлена виставка «А всім нам вкупі на землі єдиномисліє подай і братолюбіє пошли» та лекційний супровід за темою: «З гідністю і свободою у серці» з використанням відеоматеріалів.

  Охтирський краєзнавчий музей запрошує на заняття у рамках проекту «Громадянська освіта». Тема лютого - «Хто ми, українці? Де земля наша?».

  У рамках проекту «Міфи та легенди України» запрошуємо Вас прослухати лекцію за темою «Старослов’янські Боги зими» .

  Запрошуємо Вас долучитися до проекту «Читаємо українську класику разом». Твір лютого - «Нащадки прадідів» Бориса Дмитровича Антоненка-Давидовича.

  Запрошуємо Вас долучитися до нового проекту «Абетка мистецтва» за темою лютого - «Живопис, як різновид мистецтва».

  Враховуючи зацікавленість охтирчан у висвітленні подій Голокосту на Охтирщині, читання лекцій за темою «Уроки Голокосту: мужність та співчуття» буде продовжено.

  Для вихованців дитячих садків і молодших школярів пропонуємо:

  - екскурсії по експозиції «Природа рідного краю» за такими темами:

  - річки і озера Охтирщини;

  - корисні копалини охтирських надр;

  - пташиний світ Охтирщини;

  - тваринний світ Охтирщини.

  - уроки народознавства за такими темами:

  - житло українців;

  - одяг українців;

  - посуд українців;

  - музичні інструменти українців;

  - побутові речі українців;

  - промисли і ремесла українців

  -   інтерактивні заняття:

  - у світі метеликів;

  - у світі комах;

  - у світі жуків.

  Колективні відвідування заходів здійснюються за попереднім записом за адресою вул. Незалежності, 10, або за телефоном (05446) 2–46–33.

  Офіційний сайт Охтирської міської ради.

   

   

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.