НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 09Янв

  Шановні охтирчани та гості міста!

  КЗ «Охтирський міський краєзнавчий музей» запрошує Вас на виставку «Зимова казка для дітей та дорослих». На Вас чекає історичний екскурс, новорічна ялинка, казкова сімейка Сніговиків, «крижаний трон», виставка картин місцевих художників з зимовими пейзажами, народні ялинкові іграшки з соломи, виконані майстринею Тетяною Кравченко.

  Цікаво дізнатися як проходив зимовий цикл народних свят на Охтирщині? І як про це писали поети і письменники? Завітайте до музею і дізнайтесь з переказів охтирчан та з творів видатних земляків.

  Запрошуємо на заняття в «Академію культури». Тема січня «Зимовий цикл свят»: «Різдво Христове завітало в хату», «Колядки та щедрівки на Україні», «Як на Меланки та Василя - щедрує вся земля», «Йордан. Водохреще».

  Запрошуємо долучитися до проекту «Читаємо українську класику разом». Твори січня «Ялинка з «хлопушками»» Бориса Антоненка-Давидовича, «Панська ялинка» Остапа Вишні.

  Тема «Старослов’янські Боги зими» проекту «Міфи і легенди України» перенесе Вас у сиву давнину.

  17 січня музей долучається до Всесвітнього флеш мобу «Селфі у музеї».

  Чекаємо на охтирчан та гостей міста.

  18 січня запрошуємо прослухати  лекцію «День пам’яті жертв примусового вивезення населення України в Німеччину (остарбайтерів)».

  21 січня, до Всесвітнього дня снігу,  завітайте на годину цікавих фактів про зимові народні  розваги, ігри, види спорту -  «Виведемо дітей на сніг».

  22 січня запрошуємо долучитися до заходу «Бережіть собори душ наших», присвяченого  Дню Соборності України.

  27 січня, в Міжнародний День вшанування пам’яті жертв Голокосту, запрошуємо на історичну годину «Уроки Голокосту: мужність та співчуття».

  29 січня, до Дня вшанування пам’яті Героїв Крут, запрошуємо учнів міських шкіл на обговорення теми «Молоді та героїчні серця» за круглим столом.

  З нагоди відзначення 100-річчя Україн­ської революції 1917-1921 років комунальний заклад «Охтирський міський краєзнавчий музей» пропонує долучитися до вивчення проекту «Події Української революції на Охтирщині 1917-1921 рр.» та прослухати лекції за такими темами:

  1. «Творці української державності періоду Української революції 1917-1921 рр.».

  2. «Суспільно-політичний устрій на Охтирщині в період Української революції 1917-1921 рр.».

  3. «Українська революція. Погляд на події через твори Бориса Дмитровича Антоненка-Давидовича».

  4. «Культура Охтирки періоду революції 1917-1921 рр.».

  5.  «Перебіг військових подій революції 1917-1921 рр. на Охтирщині. Петро Болбочан та бій під Охтиркою».

  6. «Остап Вишня. Обличчя україн­ської революції»

  Для вихованців дитячих садків і молодших школярів пропонуємо екскурсії по залу природи та уроки народознавства за такими темами: житло українців; одяг українців; посуд українців; музичні інструменти українців; побутові речі українців; промисли і ремесла українців.

  Інтерактивні заняття: у світі метеликів; у світі комах; у світі жуків.

  Колективні відвідування заходів здійснюються за попереднім записом за адресою: вул. Незалежності, 10 або за телефоном (05446) 2–46–33.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.