Охтирські медпрацівники первинної ланки продовжують агітаційно-роз'яснювальну роботу щодо підписання мешканцями Охтирки декларацій пацієнта з сімейним лікарем.
Практика виїзної роботи закладу КЗ ОМР "Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" показала, що охтирчани активніше долучилися до процесу підписання декларацій. За період з 14 по 18 травня майже тисяча охтирчан уклали декларації з лікарями.
Кожного дня з 9.00 до 15.00 в районі Торгової площі бiля пам'ятника Тарасу Шевченку працює мобiльний пункт «Здоров'я». Кожен бажаючий мешканець міста може звернутися до нього з метою отримання необхідних консультацій, роз'яснень щодо медичної реформи та укладення декларації.
Нагадуємо, що з 1 липня заробітна плата сімейних лікарів повністю залежатиме від кількості пацієнтів, які підписали з лікарем декларацію.
На сьогодні в Охтирці підписано 3150 декларацій пацієнтів з сімейними лікарями.
Офіційний сайт Охтирської міської ради.
В паперовій версії газети «АХТЫРКА» Ви знайдете графік прийому сімейних лікарів саме для підписання Декларацій з пацієнтами – це дозволить Вам зекономити час і не стояти в черзі разом з хворими.