НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 02Мар

  854 результати надання адміністративних послуг видано ЦНАПом Охтирської міської ради на 980 заяв щодо надання адміністративних послуг, які на­дійшли у січні, 126 звернень залишились на роз­гляді суб’єктами надання адміністративних послуг.

  Крім цього, надано 870 консультацій, які надавались не лише при особистому зверненні, а й по телефону.

  Найбільше звернень стосувалися питань державної реєстрації, які надаються відділом з питань державної реєстрації міської ради – майже 65%, в тому числі: з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання - 208 заяв, з видачі довідки про місце реєстрації - 172 заяви, з питання перейменування вулиць у паспортах - 39 звернень, з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та іншого речового права - 215 заяв.

   

  З питань надання адміністративних послуг, віднесених до компетенції Охтирського відділу Головного управління Держгеокадастру в Сумській області, звернулось 142 заявника.

  Щодо вклеювання до паспорту громадянина України фото у 25 та 45 років звернулись 77 громадян міста.

  Решта 127 звернень (13%) склали звернення щодо надання адміністративних послуг відділом земельних відносин міської ради (64 заяви), відділом містобудування та архітектури (35 заяв), відділом державного архітектурно-будівельного контролю міської ради (21 звернення) та 7 звернень щодо надання документів дозвільного характеру (2 експлуатаційних дозволи та 5 дозволів на порушення об’єктів благоустрою).

  В січні 2018 року в Центрі надання адміністративних послуг до адміністративної відповідальності у вигляді попередження притягнуто 42 громадянина за проживання за недійсним паспортом громадянина України або без реєстрації місця проживання.

  Адміністраторами Центру за січень поточного року на 9 жителів міста складено протоколи про адміністративні правопорушення за втрату паспорта громадянина України.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

   

   

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.