НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 08Авг

   Основні заходи припадають, звичайно, на 23-25 серпня, але протягом серпня планується кілька різнопланових заходів, організованих громадськими ветеранськими та молодіжними організаціями.

  Планом заходів, присвячених Дню Прапора України, Дню незалежності України, Дню міста, 75-й річниці звільнення м. Охтирка від нацистських окупантів передбачаються урочистості 23 серпня на Успенській площі, відкриття виставки полотен К. Власовського з фондів Сумського обласного художнього музею ім. О.Х. Онацького в міському краєзнавчому музеї.

  24 серпня розпочнеться з виставки голубів, декоративної та співочої птиці на торговій площі, а далі з яскравим ярмарком, виставками декоративно-ужиткового  мистецтва та веселими атракціонами переміститься до міського центру культури і дозвілля, де пройдуть оригінальні святкові заходи “Я люблю Охтирку”. Вулицю Незалежності наповнить фотовиставка «У провінційному місті О…», а в міському парку над річкою розташується конкурс пленеру, присвячений художнику К. Власовському.

  Цього ж дня на охтирчан чекає зустріч з прекрасним у дитячому мюзиклі «Пташина школа» та на мистецькому вечорі, де планується зустріч з популярними сучасними українськими письменницями Світланою Талан та Мариною Раєвською;          підведення підсумків  конкурсу пленеру, присвяченого художнику К. Власовському

  Ввечері цього дня святковий концерт «Міцній, Україно, коріннями роду».

  Урочистим мітингом, присвяченим 75–й річниці визволення Охтирки від нацистських окупантів, розпочнеться 25 серпня. Далі естафету приймає краєзнавчий музей з марафоном пам’яті «Охтирка. Серпень 1943».

  26 серпня з вечірньою Охтиркою своїми творчими здобутками поділяться яскраві молодіжні гурти «Hello From The Light», «HyperioN» біля міського центру культури і дозвілля.

  Кожен знайде для себе  щось цікаве обов’язково і розпланує вихідні так, щоб провести їх корисно і приємно.

  Слідкуйте за афішами, визначайтеся зі своїми планами.          

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.