Майстра філії “Охтирський район електричних мереж” Публічного акціонерного товариства “Сумиобленерго” Олександра Кучера відзначив медаллю глава держави Петро Порошенко, повідомляють в енергокомпанії. Відповідний Указ опублікований на офіційному сайті Президента.
Медаль “За працю і звитягу” енергетик отримав “За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного енергетичного комплексу, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм”. За дорученням голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка та Голови Правління ПАТ “Сумиобленерго” Ігоря Дирбавки, директор з персоналу енергокомпанії Микола Деркач вручив відзнаку Олександру Кучеру: “Ми пишаємося такими людьми, які вкладають душу в цю нелегку справу. Саме завдяки таким працівникам оперативно відновлюється електропостачання. Більше того – саме такі професіонали надихають весь колектив на продуктивну роботу. Вітаємо Олександра Олександровича та бажаємо всього найкращого!”.
Директор філії “Охтирський РЕМ” Олексій Кісіль, де працює майстер, зазначив: “Це чудовий фаховий працівник. І зараз я думаю, що за весь мій досвід призначення Олександра на посаду майстра – це одне із моїх найправильніших кадрових рішень”.
Сам Олександр Кучер говорить, що обслуговування високовольтних ліній (35 кВ і вище) надзвичайно відповідальна праця, але й цікава: “Головне в цій роботі – безпека. Адже ми працюємо на повітряних лініях, які знаходяться під високою напругою. Тут важлива і командна робота, і дисципліна. Але праця не без романтики. Коли, наприклад, буває рано вранці шукаємо з бригадою пошкодження на лініях – то на хвилину можна й помилуватися ранковою красою природи. Це, звісно, рідко буває. Здебільшого пошкодження відбуваються під час негоди та ще й вночі”. І наостанок скромно відзначає, що висока оцінка його роботи – це заслуга всього колективу та бригади енергетиків, з якими він працює.