НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 31Янв

  На засіданні двадцять сьомої сесії міської ради міський голова повідомив про те, що на звернення міської ради до Адміністрації Президента України, до НАК “Нафтогаз України”, Сумської обласної адміністрації  та обласної ради щодо подальшої діяльності Охтирського управління бурових робіт, надійшли відповіді, які вказують на можливість припинення діяльності підприємства в нашому місті.

  На жаль, тенденція досить неприємна і ми повинні максимально захистити наших мешканців, в тому числі, приймаючи відповідні рішення, спрямовуючи свої зусилля на розробку Стратегічного плану розвитку міста, підтримуючи людей, які проживають і працюють в Охтирці, сплачуючи податки. Ігор Алєксєєв пообіцяв всебічну підтримку керівнику Охтирського УБР в межах повноважень міської влади та закликав депутатів об’єднатися навколо проблеми, “не тикати один на одного, як все погано, а робити так, щоб було краще”.

  Відповідно до прийнятих на сесії рішень внесено зміни до бюджету міста на 2016 рік, надано право управлінню фінансів та економіки на розміщенння у 2017 році тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затверджено структуру КЗ “Охтирська ЦРЛ”. Депутати погодили розроблення детального плану території для виділення земельних ділянок учасникам АТО, заслухали інформацію керівника Охтирської місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення та резутьтати діяльності на відповідній території.

  Ігор Алєксєєв проконсультував депутатів про заповнення електронних декларацій та доручив провести навчання з цього питання через два тижні.

  В депутатських запитах були підняті питання щодо виділення коштів з міського бюджету на капітальний ремонт даху будинку за адресою пров. Дачний, 3, про звернення до народного депутата України Бухарєва В.В. щодо виділення коштів з Державного бюджету України на будівництво об’їздної автомобільної дороги, яка проходить від автодороги Т17-05-Лохвиця-Охтирка-КПП-Дмитрівка до автодороги Н12-Суми-Полтава та інші.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

   

  К слову, в ответе из АП от 16 января 2017 г. говорится:

  “Повідомляємо, що звернення депутатів Охтирської міської ради щодо недопущення ліквідації Охтирського управління бурових робіт під час реформування ПАТ “Укрнафта” надісляно для розгляду згідно з компетенцією до Кабінету Міністрів України, який проінформує про результати.

  Перший заступник Глави Адміністрації Президента України В. Ковальчук.”

  Выходит, вся роль АП в этом деле - переслать обращение ахтырчан в Кабмин. Хорошо хоть, традиционно не переслали руководству ПАТ “Укрнафта”.

  Как пел Высоцкий: “Кто мне писал на службу жалобы? Не ты?! Так я же их читал!”.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.