НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 20Июн

  Міський голова Ігор Алєксєєв взяв участь у роботі  круглого столу «Зміцнення місцевої демократії в Україні: можливості для спільних дій», організованому Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи в рамках проекту «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні» та Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.

  До складу Національної делегації України Ігор Алєксєєв входить відповідно до Указу Президента України №358/2016 “Про затвердження складу делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Єв­ро­пи на 2016-2020 роки”.

  В роботі круглого столу під головуванням Генерального секретаря Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреаса Кіфера взяли участь члени Секретаріату Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, м. Страсбург, члени делегації України в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи та члени Правління Асоціації міст України. Ця зустріч розглядається, як платформа для обговорення пріоритетів в діяльності учасників, зокрема, в контексті реформи місцевого самоврядування, а також окреслення можливостей для посилення співпраці між Асоціацією міст України та Конгресом.

  Делегати ухвалили рішення про співпрацю Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та Асоціації міст України. Зокрема, планується регулярно проводити спільні заходи та створити платформу для впровадження європейських принципів врядування та кращих практик муніципального управління в Україні.

  Довідково. Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи – це інституція Ради Європи, яка відповідає за посилення місцевої та регіональної демократії у 47 країнах-членах. Складається з двох палат – Палати місцевих влад і Палати Регіонів, а також трьох комітетів, та з 648 обраних місцевих представників, які представляють більше, ніж 200 тис. місцевих та регіональних органів влади. Національна делегація України складається з 24 осіб. Її склад затверджений Указом Президента України. Асоціація міст України бере участь у формуванні делегації – готує пропозиції щодо кандидатів та подає в Адміністрацію Президента України.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.