НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 13Авг

  На Сумщині відкрили після реконструкції  мостовий перехід через річку Ворскла у селі Климентове, Охтирського району.

  Голова Укравтодору Олександр Кубраков, голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко та народні депутати України від Сумщини урочисто відкрили відремонтований міст у селі Климентове у рамках реалізації програми «Велике будівництво».

  Відкриваючи міст, Олександр Кубраков  зазначив: «Сумщина успішно реалізує програму Президента України «Велике будівництво». За рівнем освоєння коштів область входить у п’ятірку кращих регіонів. Яскравий приклад цього - цей міст на Охтирщині».

  За його словами, цього року в Україні планують побудувати, реконструювати, відремонтувати 100 мостів.

  Голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко повідомив, що міст через Ворсклу у селі Климентове збудований ще у 1962 році й останніх десять років він потребував капітального ремонту. Ремонтувати його почали ще у 2017 році і врешті, завдяки виділеним у цьому році 68 млн. гривень, його вдалося добудувати і ввести в експлуатацію.

  Депутат Верховної Ради України Михайло Ананченко подякував усім причетним за те, що цей важливий для Сумщини мостовий перехід завершено. Народний депутат України Микола Задорожній  додав, що саме завдяки президентській програмі «Велике будівництво» цей міст змогли завершити за півроку.

  ЛОЖКА  ДЬОГТЮ... За кілька годин до урочистого відкриття мосту, приблизно о 9.45, дві патрульні машини поліції перекрили нещодавно відремонтований міст біля с. Климентове на трасі Суми-Харків.

  Сотні машин кілька годин чекали проїзду в обидві сторони. Люди запізнювались на літаки, потяги, на ділові зустрічі, адже ніякого об’їзду наразі не передбачено.

  Поліцейські пояснюють, що міст закрито з 9.00 до 14.00 у зв’язку із випробувальними роботами. Відповідний лист надійшов до поліції з “Укравтодору” чи вчора ввечері, чи сьогодні зранку, а відповідне попередження про перекриття публікувалося вчора ввечері на сайті «Укравтодору». На питання, чому не організований об’їзд, поліціянти знизують плечами і відповідають: «Можете скаржитися!»

  Сумчанин Андрій Зозулинський, який також потрапив в організований «Укравтодором» та поліцією на дорозі корок, зателефонував на “102” і попросив викликати слідчу групу, бо, на його думку, має місце безпідставне, з порушенням норм законодавства, блокування дороги. Інформація наразі передана до Сумського відділку Нацполіції, але прибула слідча група на місце чи ні, наразі невідомо.

   

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.