НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 20Июн

  Міський голова Ігор Алєксєєв зустрівся з міжнародними волонтерами Джастіном Діном та Еммануелем Тосіном, які працюють з дітьми у мовному таборі з денним перебуванням “Sun Ray” Охтирської гімназії.

  Волонтери поділилися своїми вра­женнями від зу­стрічі з міс­том та його жителями, відмітили позитив у тому, що з’явилися нові меблі та обладнання в гімназії, іде впо­рядкування міських територій, зазначили, що приємно вражені рівнем дружніх стосунків між вчителями та учнями гімназії і виразили сподівання, що їх волонтерська робота залишить гарний слід у серцях юних охтирчан, а отримані розмовні навики з англійської мови допоможуть у спілкуванні з людьми різних країн в подальшому житті.

  Міський голова привітав гостей в Охтирці, подякував за допомогу дітям Охтирки оволо­діти краще іноземною мовою. Потреба у вивченні іноземних мов зараз досить насущна і дозволяє розширити не лише світогляд, а й набути нових знань, отримати новий досвід і мати можливість вільно спілкуватися з громадянами різних країн, що на сьогодні  є одним із джерел комунікації людини у світі, - зазначив Ігор Алєксєєв, - ми будемо ініціювати звернення до Міністерства Закордонних Справ України щодо спрощення віз для волонтерів з метою розширення можливості спілкування людей з різних країн.

  Вже вдруге педагогічний колектив гімназії взяв участь у конкурсі проектів “Go Camp”, що проходить з ініціативи громадської органі­зації “Global Office” та спрямований на популяризацію вивчення іноземних мов та волонтерського руху в Україні, сприяння міжкультурному діалогу та громадській дипломатії.

  У цьому році зі школярами від проекту “Go Camp” в гімназії працює Джастін Дін, який проживає у Пакистані, працює у банківській установі менеджером. Волонтер дуже активно готувався до роботи в англомовному таборі, розробляючи презентаційні, аудіо та відео матеріали.  Не дивлячись на труднощі, що виникли з оформленням документів Джастіна, він прилетів до України і з ентузіазмом узявся до роботи.

  Другий рік поспіль в таборі із задоволенням  спілкується з охтирськими гімназистами Еммануель Тосін, який приїхав в Охтирку з Нігерії до родичів дружини. Не дивлячись на коротке спілкування минулого року, Еммануель  впізнає  багатьох дітей, пам’ятає їх імена, з захопленням організовує цікаві заходи, проекти тощо.

  Учні гімназії дуже щасливі знайомству з креативними, розумними волонтерами, які є представниками різних країн, але виявилися такими рідними по духу, як учнівському, так і педагогічному колективу гімназії.

  Офіційний сайт Охтирської міської ради.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.