НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 19Июн

  Для стимулювання  самозайнятості населення, підприємницької ініціативи, територіальний орган виконавчої влади, що реа-лізовує державну по-літику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, забезпечує надання безоплатних консультацій.

  З 2 квітня 2013 року набрав чинності наказ Міністерства соціальної політики України від 21.02.2013 №74, яким затверджено Порядок забезпечення надання територіальними органами виконавчої влади, що реалізовують державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, консультацій особам з питань організації та провадження підприємницької діяльності. Згідно з Порядком, безоплатну консультацію може отримати будь-яка особа, яка звернулась до територіального органу (центру зайнятості) із письмовою заявою установленої форми. Надання таких консультацій організовується для фізичних осіб, які мають намір започаткувати підприємницьку діяльність або вже здійснюють таку діяльність. Консультації надаються спеціалістами органів державної влади, об’єднань роботодавців, профспілок, асоціацій підприємців, банківських установ, які за напрямами діяльності сприяють розвитку та підтримці малого та середнього підприємництва.

  Охтирський міськрайонний центр зайнятості забезпечує надання консультацій з питань:

  - законодавства щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання;

  - ліцензування, патентування та сертифікація підприємницької діяльності;

  - податкового законодавства;

  - відкриття рахунків у банківських установах;

  - пошуку, відбору та найму персоналу, оформлення трудових відносин;

  - оформлення документів щодо купівлі (оренди) земельних ділянок, приміщень для провадження підприємницької діяльності;

  - отримання банківських кредитів, іншої фінансової допомоги.

  Консультація може бути надана не пізніше 30 календарних днів з дати звернення особи до територіального органу.

  У травні 2013 року до Охтирського МРЦЗ звернулось п’ять осіб з рядом запитань щодо ведення підприємницької діяльності. 31.05.2013 відбулася групова консультація, на якій були присутні спеціалісти, уповноважені органами державної влади для надання таких консультацій, які відповіли на всі запитання, поставлені перед ними.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.