НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 16мая

  На сторінці Охтирської міської ради в “Фейсбуці” недавно було опубліковане відео з камери відеоспостереження, на якому видно, як невідомі пізно ввечері зривають цілу охапку тюльпанів з клумби в середмісті Охтирки. І ось стали відомі імена “крадіїв-романтиків”, як їх прозвали дописувачі-охтирчани в соцмережі.

  Одного з правопорушників, які знищили та пошкодили саджанці тюльпанів на міських клумбах біля Соборної площі, визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення за порушення пп.8 п.16.1 р.16 Правил благоустрою території міста Охтирка та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

  Після встановлення факту знищення зелених насаджень управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства, спільно з відділом взаємодії з правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій, було переглянуто запис з міських камер відеоспостереження та передано його до Охтирського відділу поліції, де і було встановлено осіб правопорушників.

  Штраф у розмірі 1360,0 грн. має бути сплачений правопорушником протягом 15 днів з дня вручення постанови про накладення штрафу. Постанова вручена особисто правопорушнику під підпис 7 травня 2019 року одразу після закінчення засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Охтирської міської ради, де розглядався протокол про адміністративне правопорушення за даним фактом, складений інспекцією з благоустрою. Правопорушник, присутній на засіданні адмінкомісії, визнав свою провину у скоєному правопорушенні та шкодує про свій вчинок.

  Підраховано збитки за заподіяну шкоду з урахуванням вартості квітів, роботи працівників по догляду за клумбами, де росли тюльпани, та надано правопорушнику рахунок-фактуру на суму 1035,56 грн. відшкодування збитків.

  В той же день, 7 травня 2019 р., було встановлено особу другого правопорушника. Засідання комісії відбулося у його присутності, де він зневажливо поставився до самого факту скоєного ним правопорушення. За його словами, у тому, що він ввечері 01.05.2019 року на міській клумбі пошкодив та знищив зелені насадження (саджанці тюльпанів) немає нічого протиправного, хоча підтверджує факт зривання ним квітів на клумбі на Соборній площі.

  За результатами засідання адміністративної комісії, він отримав аналогічне покарання.

  Незважаючи на осуд громадськості, широкий резонанс події та різноманітні пропозиції покарання порушників, повідомляємо, що адміністративна комісія діє виключно в межах чинного законодавства та визначених повноважень.

   За матеріалами офіційного сайту Охтирської міської ради.

   Від редакції:   2395 гривень - непогана ціна за букет “дармових” квітів. Маємо надію, що цей урок вивчать не тільки ці два правопорушники, але й інші любителі зіпсувати чи поцупити комунальну власність охтирчан.

  Лід скрес. Начувайтеся!

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.