НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

  • 26Апр

    На гала-концерті переможці міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Алло, ми шукаємо таланти» нагороджені грамотами міського голови та солодкими подарунками.

    Всі виступи були яскравими та оригінальними.

    Список переможців міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Алло, ми шукаємо таланти»

     І вікова категорія:

    Вокальний жанр (окремі виконавці):

    І місце – Зозуля Меланія (Гімназія);

    ІІ місце – Марченко Софія (Гімназія);

    ІІІ місце – Сачек Альона (ЗОШ І-ІІ ст. №6).

    Вокальний жанр (дуети, колективи):

    І місце – колектив «Співограй» (Гімназія);

    ІІ місце – дует Акименко Христина, Тваурі Марія (ЗОШ №3);

    ІІІ місце – колектив «Едельвейс» (ЗОШ №2).

     Хореографічний жанр (колективи):

    І місце – дует спортивного бального танцю «Реверанс» – Руденко Діана, Ромашко Олександр (ЗОШ №1);

    хореографічний колектив «Краплинка» (ЗОШ №6);

    ІІ місце – дует спортивного бального танцю «Реверанс» – Колодяжний Єгор, Замашка Анастасія (ЗОШ №1);

    хореографічний колектив «Барвінок» (ЗОШ №5);

    ІІІ місце – дует – Вакуленко Софія, Сенченко Іван (Гімназія);

    хореографічний колектив «Силует» (ОМЦПО-МАН).

     Театральний:

    І місце – Нікітенко Ярослав (ЗОШ №1);

    ІІ місце – Кононенко Поліна (ЗОШ №1);

    ІІІ місце – Корабельська Каміла (ЗОШ №11).

     Інструментальний:

    І місце – Черкас-Кошенкова Анна (ОМЦПО-МАН);

    ІІ місце – Тіщенко Віталій (ОМЦПО-МАН).

     Цирковий:

    І місце – Кіяшко Катерина, Бірюк Софія (ЗОШ №1).

     

    ІІ вікова категорія:

    Вокальний жанр (окремі виконавці):

    І місце – Яремчук Роман (ЗОШ №3);

    ІІ місце – Сердюк Марина (ЗОШ №3);

    ІІІ місце – Саєнко Карина (Гімназія).

     Вокальний жанр (дуети, колективи):

    І місце – колектив «Співограй» (ЗОШ №5);

    ІІ місце – колектив «Співограй» (Гімназія);

    ІІІ місце – колектив «Діамант» (ЗОШ №3).

     Хореографічний жанр (колективи):

    І місце – хореографічний колектив «Сувенір» (ОМЦПО-МАН);

    ІІ місце – хореографічний колектив «Дебют» (ЗОШ №3);

    ІІІ місце – дует – Пелих Дар’я, Діхтяр Владислав (ЗОШ ст. №9).

    Театральний:

    І місце – Алексеєнко Валерія (Гімназія);

    ІІ місце – Хазова Софія (Гімназія);

    ІІІ місце – Пастернак Катерина (ЗОШ №1).

     Інструментальний:

    І місце – Самонов Михайло (ЗОШ №1);

    ІІ місце – Мостовий Артем (ОМЦПО-МАН);

    ІІІ місце – Шудрик Андрій (ЗОШ №1).

    Цирковий:

    І місце – Соловей Марина, Якимова Ада, Пірятинець Анна (ЗОШ №1).

     

    ІІІ вікова категорія:

    Вокальний жанр (окремі виконавці):

    І місце – Булдиженко Забар (ДНЗ «Охтирський центр ПТО»);

    ІІ місце – Заєць Олександр (Охтирський коледж СНАУ);

    ІІІ місце – Сідіхіна Ярослава (ЗОШ №11).

     Вокальний жанр (дуети, колективи):

    І місце – дует – Булдиженко Забар, Зінич Олександр (ДНЗ «Охтирський центр ПТО»).

     Хореографічний жанр

    (окремі виконавці):

    І місце – Мовчан Анна (Гімназія).

     Хореографічний жанр (колективи):

    І місце – хореографічний колектив «Сувенір» (ОМЦПО-МАН).

     Театральний:

    І місце – Копил Даніель (ДНЗ «Охтирський центр ПТО»);

    ІІ місце – Даниленко Тетяна (ЗОШ №11);

    ІІІ місце – Новікова Аліна (ЗОШ №3).

     Інструментальний:

    І місце – Канівець Віталій (Охтирський коледж СНАУ);

    ІІ місце – Зінич Олександр (ДНЗ «Охтирський центр ПТО»).

     Цирковий:

    І місце – Береза Віта, Богдан Єлизавета (ЗОШ №1).

     Офіційний сайт Охтирської міської ради.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.