НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 16Апр

  ДНЗ «Охтирський центр ПТО» сьогодні є сучасним осередком  освіти, що здійснює підготовку висококваліфікованих робітників, формує творчу, активну, цілеспрямовану, впевнену в собі особистість; створює максимально сприятливі умови для упровадження нового змісту  освіти, державних стандартів на компетентнісно-модульній основі навчання, створює умови розвитку потенціалу педагогічних працівників.

  Важливим фактором підвищення рівня кваліфікації, як учнів так і педагогів, є участь у міжнародних виставках, фестивалях, конкурсах. Саме з цією метою наш заклад підготував ряд інноваційних проектів до Дев’ятої Міжнародної виставки  «Сучасні заклади освіти-2018». Завдяки творчій діяльності викладача Лебедь Н.Д., Охтирський центр профе­сійно-технічної освіти нагороджено Дипломом Міністерства освіти і науки України та золотою медаллю в номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності навчально-виховного процесу».

  Завдяки  втіленню сучасних педагогічних технологій в навчальний процес, учні закладу мають високий рівень професійної підготовки, який під­твердили  участю в  ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти за професією «Продавець продовольчих товарів».

  За звання «Кращий продавець продовольчих товарів» змагалися 10 учасників із різних районів Сумщини, де готують майбутніх кваліфікованих робітників.  Складність участі в конкурсі полягала в тому, що практичний тур проходив у новому форматі – реальних умовах виробництва на базі ТОВ «Сільпо-ФУД» магазину «Сільпо» ТРЦ «Мануфактура».

  Охтирський центр професійно-технічної освіти представляла учениця групи 3-7 Балюбах Юлія під керівництвом свого наставника  майстра виробничого навчання Горбушко Л. І. За результатами змагань наша учениця  Балюбах Ю. посіла ІІ  призове місце, що свідчить про високий рівень навчальних досягнень учнів та професійну майстерність педагогів.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.