НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 01Ноя

  На території обслуговування Охтирського відділу поліції продовжуються комплексні заходи під умовною назвою «Мігрант», які триватимуть до 24 грудня. Вже є перші результати даної роботи.

  З метою зменшення негативного впливу етнічної злочинності на криміногенну ситуацію в регіоні, співробітниками сектору превенції Охтирського відділу поліції, разом із працівниками міграційної служби, були проведені ряд заходів щодо перевірки правил перебування на території України іноземців та осіб без громадянства. Так, починаючи з 26 жовтня, поліцейськими було перевірено авто- та залізнодорожний вокзали, 3 ринки, 14 приватних помешкань з метою встановлення місця перебування іноземців, які порушують законодавство. Також було зупинено 14 одиниць автотранспорту, яким керували іноземці, та перевірено їхні документи. Охтирськими правоохоронцями було складено відносно 6 осіб іншої держави протоколи про адміністративні правопорушення: 1 за появу в громадському місці в нетверезому стані та 5 за порушення правил дорожнього руху.

  Було виявлено 4 іноземців, котрі перебувають на території нашої держави з порушенням правил такого перебування. У зв’язку з цим до міграційної служби були направлені обґрунтовані звернення для складання адміністративних протоколів за ст. 203 КУпАП та відносно двох направлені матеріали для прийняття рішення про примусове їх повернення за межі України. Також працівниками поліції було встановлено 2 факти надання іноземцям жилої площі без реєстрації, в результаті чого направлені обґрунтовані звернення для складання адміністративних протоколів за ст. 205 КУпАП.

  «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні, а саме проживання без документів, за недійсними документами, ухилення від виїзду з України після закінчення відповідного терміну перебування, тягнуть за собою накладення штрафу до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян», - коментує начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько.

  Співробітники Охтирського відділу поліції звертаються до громадян: «Якщо комусь відомо місце знаходження іноземців, що порушують правила перебування в нашій країні, просимо повідомити за тел. 102 або 2-33-44».

   

  Сектор комунікації ГУНП в Сумській обл.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.