НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 21Мар

  Відділом молоді та спорту, спільно з відділами освіти, культури і туризму 14-16 березня був проведений  ІІ фінальний тур міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Алло, ми шукаємо таланти»

  Впродовж трьох днів учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста, студенти ДНЗ «Охтирський центр ПТО» та Охтирського коледжу СНАУ змагалися у таких жанрах: інструментальний, цирковий, театральний, хореографічний, вокальний.

  Конкурсанти були поділені на три вікові категорії: І вікова категорія – від 6 до 9 років (молодша); ІІ вікова категорія – від 10 до 15 років (середня); ІІІ вікова категорія – від 16 до 21 року (старша).

  Всього у конкурсі взяв участь  251 учасник, представлено 91 номер, із них: 8 інструментальних, 4 циркових, 16 театральних, 16 хореографічних колективів та 3 хореографічних соло, 17 вокальних колективів та 27 солістів-вокалістів.

  Цікавими були фокуси від Самонова Михайла (ЗОШ  №1), акробатичні номери від Берези Віти (ЗОШ №1), Порохні Юлії та Плащовой Єлизавети (Охтирська гімназія), гуморески від Кириченко Дмитра (ЗОШ №11), Зінченко Ксенії та Івах Анни (Охтирська гімназія), художнє читання від Роскошной Дар’ї (Охтирська гімназія), Луцик Ангеліни (ЗОШ  №5), Линник Катерини (Охтирська гімназія), гра на саксофоні від Убоженко Ніни (Охтирська гімназія), гра на кларнеті від Войченка Євгенія (ОМЦПО-МАН), хореографічні номери від спортивно-бальних танців «Реверанс» (ЗОШ №1), колективу «Сувенір» (ОМЦПО-МАН), дуету «Україночки» (Охтирська гімназія), вокальні номери від Булдиженка Забара (ДНЗ «Охтирський центр ПТО»), Акименко Христини, Кущенко Софії (ЗОШ №3), Вітренко Анастасії, Герасименко Тетяни, Більченко Анастасії (Охтирська гімназія), Романенка Юрія (ОМЦПО-МАН), дуету Анастасії та Ангеліни Чалових (ЗОШ №1), дуету Яремчук Романа та Занько Владислави, колективів «Перлинки» та «Діамант» (ЗОШ №3).

  Відділ молоді та спорту дякує директору ЗОШ №5 Шишковій Г.Г. за створення належних умов для проведення конкурсу, членам журі за роботу,  а також всім учасникам, керівникам за підготовку та участь у конкурсі.

  Гала-концерт та нагородження переможців конкурсу відбудеться на початку квітня 2017 року.

  Офіційний сайт Охтирської міської ради.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.