НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 26Апр

  Річка Охтирка давно увійшла в своє звичне русло. І тільки сміття на кущах уздовж берегів, розмита об’їздна дорога та проблеми охтирчан нагадують про надзвичайну подію.

  Підтоплення в Охтирці, яке хвилювало на початку місяця ледве не всю Сумщину, потягло за собою низку проблем, одна з яких - дороги. Тому під час засідання комісії ТЕБ та НС під керів­ництвом заступника голови облдержадміністрації Івана Боршоша обговорили організацію руху вантажного транспорту через Охтирку

  Посадовець зазначив, що це складне питання, яке вже довго назрівало і нині потребує негайного вирішення. «У зв’язку із розмиттям однієї з об’їзних доріг по Охтирці, нам потрібно визначити новий маршрут, по якому рухатиметься великогабаритний транспорт. Перекрити рух ми не можемо, але і розбивати дороги далі - нелогічно. Куди їхати людям?», - запитав Іван Боршош

  Керуючий справами в Охтирці В.М. Руденко запевнив, що наразі  рух вантажного транспорту відбувається за маршрутом Охтирка-Курган-Славне-Мирне з виїздом на дорогу Охтирка - Харків. Однак начальник Управління патрульної поліції в м. Суми Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Олексій Калюжний наголосив на зворотному: «Рух вантажного транспорту через Охтирку здійснюється хаотично - їдуть тими дорогами, які знайшли, хто яку побачив. До нашого Управління з Охтирки ще не надійшло жодних пропозицій щодо організації об’їзду. Не проведено жодного обстеження шляхів, де це необхідно зробити. Для водіїв не надано ніякої інформації».

  Так, за словами Олексія Калюжного, була інформація, що хочуть організувати проїзд через дамбу в Охтирці, то він рекомендував просто подивитися, що зараз відбувається з тією дорогою. Сьогодні навіть були зроблені фото, які зафіксували провал проїжджої частини з підмиванням - половина дороги закрита. У подальшому, якщо здійснюватиметься там рух, то вона зруйнується і, у разі виходу води з дамби, станеться ще одна надзвичайна ситуація у місті.

  «Охтирка і Охтирський район, фіксуйте доручення - вони будуть надані офіційно вам з понеділка. Вам необхідно утворити спеціальні комісії, залучити представників Національної поліції, дорожніх і усіх необхідних структур. Перше - це обстеження якості дорожнього покриття, куди ви будете направляти транспорт. Є такі ситуації, коли через Охтирку нереально проїхати. Органі­зуйте, принаймні, роботи по ямковому ремонту. Друге - у напрямку Полтави і Харкова мають бути дорожні знаки, - звернувся до представників міста та району Іван Боршош та наголосив, - Управління патрульної поліції готове допомогти у вирішенні цих питань, однак ви повинні надати пропозиції. Також затвердіть тимчасовий рух транспорту, для цього не потрібно погодження з Києва. Термін затвердження - п’ять днів, враховуючи вихідні. І вже у середу ми очікуємо рішення комісії. Якщо ми зараз не унормуємо ці питання, то їздитимуть по усіх дорогах, що призведе до ще більш негативних наслідків».

   Сумська ОДА.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.