НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 25Окт

  Охтирський МРЦЗ інформує про можливості легального працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі  для кваліфікованих українських працівників.

  Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль передбачена та надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

  Відповідно до Угоди, визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

  1. Опалубник - будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), обов’язковим є вміння читати плани будівництва;

  2. Арматурник - робота з металом, обов’язковим є вміння читати плани будівництва;

  3. Лицювальник-плиточник (покриття стін та підлоги керамічною плиткою);

  4. Штукатур (штукатурні роботи).

  Основні вимоги до кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

  1. Володіння  професійними  навиками  зайнятості, досвідом і високим рівнем здібностей в одній або декількох з визначених професій: опалубник, арматурник, лицювальник-плиточник або штукатур;

  2. Є громадянином України;

  3. Вік 25-50 років (на дату подачі заяви до БЦЗ);

  4. Ніколи раніше не працював в Ізраїлі;

  5. Не має родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер;

  6. Не має судимості;

  7. Має бути  фізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах, включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів.

  Документи, що подаються заявником для включення його до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі:

  - документ, який посвідчує особу заявника (паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України);

  -  паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

  - облікова картка платника податків та копії цих документів.

  Кандидат на працевлаштування подає заяву про включення його до Реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїлі до базового центру зайнятості по місцю проживання (Охтирський МРЦЗ, вул. Батюка 24-А).

  Зареєстрований та відібраний ізраїльською стороною кандидат на працевлаштування проходить наступну процедуру відбору, передбачену Угодою:

  1. Реєстрація заяви кандидата;

  2. Проходження тестування (професійний іспит та/або співбесіда) кандидатів на працевлаштування для підтвердження професійної компетенції на відібраних ізраїльською стороною екзаменаційних майданчиках;

  3. Випадковий комп’ютерний відбір кандидатів на працевлаштування (метод лотереї), що проводиться ізраїльською стороною (від загальної кількості осіб, які пройшли тестування (професійний іспит та/або співбесіду) відбираються 75 відсотків кандидатів на працевлаштування, 25 відсотків залишаються в резерві);

  4. Проходження медичного огляду у відібраних ізраїльською стороною медичних закладах;

  5. Підготовка та подача документів для підготовки візи на працевлаштування;

  6. Відбуття до місця працевлаштування.

  Платежі працівника, пов’язані з процесом працевлаштування заявника, не перевищуватимуть 3688,57 ізраїльського шекеля чи зміненої суми відповідно до ізраїльського законодавства щодо процедури  працевлаштування  чи  контролю за зайнятістю (обмінний курс шекеля до долара станом на 19.10.2017 р. становить 3,5 шекелів до дол. США). Ця сума включає витрати, пов’язані з проходженням медичного огляду, одержанням довідки про відсутність судимості, плату (в разі необхідності) за переклад офіційних документів. Крім цієї суми, працівник покриватиме витрати на авіаквиток до Ізраїлю.

  Інформацію та консультацію щодо термінів дії трудового договору, умов роботи, заробітної плати, умов проживання та соціального захисту можно дізнатись звер­нув­шись до Охтирського МРЦЗ, який знаходиться за адресою: м.  Охтирка,  вул. Батюка, 24-А.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.