Охтирський відділ поліції ГУНП в Сумській області оголошує набір цивільної молодівіком від 17 до 25 років для вступу до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських за кошти державного бюджету до:
1. Національна академія внутрішніх справ, м. Київ;
2. Харківський національний університет внутрішніх справ;
3. Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ;
4. Луганський державний університет внутрішніх справ;
5. Львівський державний університет внутрішніх справ;
6. Одеський державний університет внутрішніх справ.
Для направлення до вступу необхідно:
- подати анкету на офіційному сайті Національної поліції України (необхідно визначитися із навчальним закладом (спеціальністю) та мати електронну поштову скриньку). Для цього необхідно на сайті НПУ натиснути посилання «Набір в поліцію», «Вступ до ВНЗ МВС»;
- подати до ГУНП в Сумській області визначений перелік документів;
- пройти медичне обстеження (військово-лікарська комісія м. Суми);
- перевірка рівня фізичної підготовки.
На офіційному сайті Національної поліції України є можливість ознайомитися більш детально із порядком відбору, переліком ВНЗ та спеціальностями, переліком необхідних документів (посилання «Довідка»).
Безпосередньо у вузі абітурієнти складають іспит із фізичної підготовки та проходять співбесіду з готовності до навчання та проходження служби в Національній поліції.
Термін навчання – 3-4 роки залежно від обраної спеціальності.
Навчання у ВНЗ МВС дає можливість безкоштовного навчання, проживання, харчування, 100% працевлаштування після закінчення.
За детальнішою інформацією звертатися до сектору кадрового забезпечення відділу поліції м. Охтирка вул. Незалежності, 29.
Сектор комунікації ГУНП в Сумській обл.