НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 20Июн

  На засіданні міської координаційної ради з питань підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії 2017 року під головуванням заступника міського голови Олени Бондаренко обговорили стан проходженння оздоровлення дітей міста в пришкільних, профільних та мовних таборах на базі навчальних закладів міста, на базі педіатричного відділення КЗ “Охтирська ЦРЛ” та в дитячому таборі відпочинку “Космос”

  Начальник відділу молоді і спорту Світлана Долганова проінформувала присутніх про організовані і проведені заходи щодо забезпечення сприятливих умов для оздоровлення міських дітей. Зокрема, вона відзначила, що було сплановано роботу 24 таборів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів освіти і за­міського дитячого табору відпочинку «Космос» НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

  Закладами охорони здоров’я сплановано проведення оздоровлення 30 дітей, які перебувають на диспансерному обліку на базі педіатричного відділення КЗ «Охтирська ЦРЛ».

  02.06.2017 року організовано роботу комісії з питань обстеження ДТВ «Космос» щодо перебування в ньому дітей та готовності до роботи у літній період 2017 року та підписано членами комісії акт прийомки табору.

  З 10 червня табір «Космос» розпочав свою роботу.

  На даний час у таборі відпочиває 132 дитини. Робота табору планується протягом 3-х змін по 21 та 14 днів. Вартість путівки становить відповідно 5450,0 та 3634,0 грн.

  На проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії  2017 року з міського бюджету виділено кошти:

  498.5 тис. грн. на харчування дітей в пришкільних, профільних та мовних таборах.

  24.0 тис. грн. на здешевлення вартості путівок для працівників бюджетних установ (24 путівки по 1000 грн.)

  24.0 тис. грн. на організацію оздоровлення дітей у дитячому відділенні КЗ «Охтирська ЦРЛ».

  36.3 тис. грн. на придбання 10 путі­вок для дітей м. Красногорівка, які проживають в зоні проведення АТО на І зміну у ДТВ «Космос».

  161.7 тис. грн. на придбання 29 путі­вок для дітей пільгових категорій на І оздоровчу зміну у ДТВ «Космос».

  Крім цього, місту Охтирка виділена субвенція з обласного бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій в сумі 156.9 тис. грн., за рахунок якої планується придбання 40 путівок по 2200,0 грн. (88.0 тис. грн.) до Сумського обласного закладу оздоровлення та відпочинку - табір «Сузір’я» та решту коштів використати на придбання путівок до ДТВ «Космос»  (13 шт.).

  Закупівля путівок проводиться через систему “Прозоро”.

  Працює комісія щодо розподілу путівок для дітей пільгових категорій до закладів оздоровлення та відпочинку.

  07.06.2017 року на засіданні комісії було розподілено 29 путівок, придбаних за кошти міського бюджету  на першу оздоровчу зміну до ДТВ «Космос».

  Путівки отримали 15 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 1 дитина загиблого учасника АТО, 6 - дітей учасників АТО, 1 дитина внутрішньопереміщених осіб, 1 дитина учасника ЧАЄС, 1 дитина-інвалід, 2 дітей з багатодітних сімей, 1 дитина з багатодітної та малозабезпеченої сім’ї, 1 – з малозабезпеченої сім’ї.

  Оздоровлення дітей загиблих учасників антитерористичної операції, як і в минулому році, буде здійснено за рахунок коштів обласного бюджету управлінням молоді та спорту Сумської ОДА. На покриття витрат, пов’язаних з перебуванням матерів разом з дітьми до 6 років, будуть виділені з міського бюджету.

  Також планується оздоровлення дітей пільгових категорій у ДП України «МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода гвардія» відповідно отриманих путівок.

  У 2017 році, відповідно до плану проведення атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Сумської області в 2017-2021 роках, ДТВ «Космос» НГВУ «Охтирканафтогаз» проходить державну атестацію. Проінформовано з цього питання голову ППО НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта». Адміністрація готує необхідні документи.

  Всього протягом літнього періоду 2017 року планується забезпечити оздоровленням та відпочинком 58.0 % від загальної кількості дітей шкільного віку.

  Голова комісії з реорганізації управління Держпродспоживслужби в м. Охтирка Ярослава Давидова відзначила високий рівень підготовки усіх закладів до оздоровчого сезону і подякувала за це організаторам.

  Офіційний сайт Охтирської міської ради.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.