НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 15Мар

  Відділ ведення Державного реєстру  виборців надає відповіді на питання, з якими найчастіше звертаються мешканці міста у передвиборчий період, щоб використати своє право виборця.

  Де можна дізнатись: чи є мої дані  в списках виборців?

  Таку інформацію можна отримати, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації. У м. Охтирка за адресою: вул. Чкалова, 27А, перший поверх, кабінет №2.

  Або  через мережу інтернет  зареєструвавшись  у кабінеті виборця. Можна в пошуку набрати “Державний реєстр виборців” та перейти в кабінет виборця або за посиланням  drv.gov.ua

  З 22 березня 2019 року - на виборчих дільницях  у попередніх списках виборців.

  Також з 22 березня 2019 року дільничні виборчі комісії повинні доставити кожному виборцю іменне запрошення.

   Що робити, якщо не прийшло запрошення?

  Терміново звернутись до відділу ведення Державного реєстру з паспортом. Але, знов таки, зміни до списків на вибори Президента України можна зробити до 25 березня 2019 року. Після цієї дати зміни в Реєстрі будуть проведені і на наступні вибори будуть враховані, але проголосувати 31 березня 2019 року не буде можливості.

   Чи зможу прийняти участь у виборах Президента України 31 березня 2019 року, якщо, наприклад, змінив місце реєстрації 28 березня 2019 року?

  Прийти на виборчу дільницю з паспортом за попереднім місцем реєстрації, де будете у списках.

   Чи нададуть мені бюлетень, якщо перейменували вулицю, на якій я проживаю, але в моєму паспорті ще не проставлено відповідну відмітку?

  Для отримання бюлетеня це не є перешкодою. У день виборів  голова, заступник голови та секретар виборчої комісії виправляють неточності та технічні описки в уточненому списку виборців, а саме: неправильне написання прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові (за наявності), дати народження, номера будинку, квартири місця проживання - в разі, якщо, незважаючи на такі  технічні описки, є зрозумілим, що до списку виборців включено саме того виборця, який  прибув на виборчу дільницю для голосування. Таке виправлення засвідчується підписом голови або заступника голови чи секретаря дільничної виборчої комісії у графі  “Примітка”.

   Чи зможу я проголосувати, якщо у мене замінений паспорт на  ID-картку?

  Звичайно зможете,  ID-картка є паспортом громадянина України. Але для того, щоб все минуло без проблем, власник такої картки має взяти на виборчу дільницю увесь пакет документів до неї, зокрема, додаток №13 про місце реєстрації, що видає ЦНАП того району, де ви зареєстровані.

  От  редакции.  Обязательно проверьте наличие себя в списках, потому как к Госреестру избирателей много вопросов. На днях журналисты канала “1+1” промониторили Реестр, и были очень удивлены. Например, погибший младший сын Януковича или безвременно скончавшийся глава т.н. “ДНР” Александр Захарченко, согласно Реестра, живы и здоровы, и вполне могут “проголосовать” на предстоящих выборах. И таких мертвых душ - сотни тысяч, если не миллионы, потому как перепись населения Украины, которая должна проводиться каждые 10 лет, не проводилась уже 18 лет. В 2001 году нас было 48 240 902...

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.