НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 07Мар

  На виконання  доручення міського голови Ігоря Алєксєєва щодо встановлення особи водія та застосування до нього заходів адміністративного впливу, який серед ночі 24 лютого не лише порушував спокій громадян та створював ава­рійні ситуації на дорозі нічного міста, а й завдав матеріальної шкоди територіальній громаді, знищивши своїм автомобілем зелені насадження на клумбі Соборної площі, проведено оперативно-розшукову роботу органами відділу поліції та представниками міської ради по встановленню особи винуватця та відшкодуванню завданих ним збитків.

  Вночі 24 лютого 2018 року о 02.50 год. на площі Соборній невідома особа вчинила правопорушення Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою міста Охтирка.

  Інспекцією з благоустрою Охтирської міської ради, спільно з управлінням капітального будівництва та житлового-комунального господарства, проведено обстеження площі Соборної та встановлено, що транспортним засобом скоєно заїзд на клумби та пошкоджено зелені насадження, в тому числі, повністю знищено тую «Західна смарагдова», саджанці троянд та ялівець козацький.

  Про це складено відповідний акт та визначено відновлювальну вартість зелених насаджень в сумі 17,415 тисяч гривень.

  Завдяки роботі системи відеоспостереження, запровадженій Охтирською міською радою уже кілька років в місті, та спільним діям Охтирського відділу поліції ГУНП в Сумській області встановлено особу громадянина Ш, який на автомобілі “Нива”, порушуючи правила дорожнього руху, Закон України «Про благоустрій населених пунктів» та Правила благоустрою міста Охтирка, влаштував «авторалі» міськими клумбами на площі Соборній.

  Так як працівниками інспекції з благоустрою був складений протокол про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 152 КУпАП, який розглянуто на засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітету Охтирської міської ради 27 лютого 2018 року, громадянин Ш. був притягнутий до адміністративної відповідальності. Збитки, спричинені правопорушенням, громадянин Ш. відшкодував у повному обсязі.

  В цій ситуації прикрим є те, що порушник - це мешканець Охтирки. Напевно, він хоче жити в чистому і затишному місті, але його вчинки зводять нанівець роботу багатьох людей, які створюють комфортне міське середовище.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

   Интересно, а без поручения мера расследования не было бы? То есть, обнародование в соцсетях факта правонарушения не есть основанием для начала расследования всеми службами, которые обязаны соблюдать законность, только по поручению?

  Ст. 152 КУпАП - это нарушение правил благоустройства города, но на видео явно видно и нарушение правил дорожного движения, но о том, что водитель наказан и полицией - ни слова.

  В общем, много еще осталось вопросов... И не только к “герою” видео...

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.