НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 28мая

  25 травня 2020 року, на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Ігоря Алєксєєва, розглядалося питання послаблення протиепідемічних заходів на території Охтирської міської об’єднаної територіальної громади з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України  від 20 травня 2020 р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів»

  Заслухавши Алєксєєва І. Ю., який ознайомив присутніх з рішенням Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 22 травня 2020 р. №12) та з розробленими Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області та ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України», відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», з урахуванням постанов Головного державного санітарного лікаря України №22,23,24 від 21.05.2020 р., Тимчасові рекомендації щодо дотримання протиепідемічних вимог при здійсненні пасажирських перевезень, під час організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування, а також для закладів готельного господарства (крім хостелів), комісія вирішила:

  1. Розроблені Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області та ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України», відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», з урахуванням постанов Головного державного санітарного лікаря України №22,23,24 від 21.05.2020 р., Тимчасові рекомендації щодо дотримання протиепідемічних вимог при здійсненні пасажирських перевезень, під час організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування, а також для закладів готельного господарства (крім хостелів), затверджених рішенням Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від  22 травня 2020 р. № 2) взяти до виконання.

  2. Установити, що заходи, запроваджені актами законодавства в процесі реалізації карантину на період, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211, продовжують діяти на території Охтирської міської об’єднаної територіальної громади на період до 22 червня 2020 року включно.

  3. Запровадити послаблення протиепідемічних заходів, а саме - дозволити, за умови дотримання протиепідемічних вимог:

  - проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб;

  - проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, де проводиться релігійний захід;

  - діяльність готелів (крім функціонування ресторанів у готелях);

  - регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському сполученні, зокрема на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

  4. Міському голові видати розпорядження про утворення комісії щодо перевірки готовності закладів дошкільної освіти до роботи в умовах адаптивного карантину.

  5. Відділу освіти міської ради, спільно з Охтирським міськрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, провести підготовчу роботу щодо визначення можливості дотримання протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), визначити готовність закладів до роботи та проінформувати до 28.05.2020 р. ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області і ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» для прийняття відповідних рішень.

  6. Охтирському міськрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області забезпечити по­стійний контроль за дотриманням протиепідемічних вимог суб’єктами господарської діяльності, щодо яких зняті або послаблені карантинні обмеження, шляхом проведення вибіркових перевірок з вжиттям відповідних заходів реагування у разі виявлення порушень.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.