НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 04Окт

  З 8 вересня 2017 року запрацював із якісно новими стандартами роботи Сумський рибоохоронний патруль Управ­ління Державного агентства рибного господарства у Сумській області (Сумський рибоохоронний патруль), якій є територіальним органом Держрибагентства України та діє у складі Держрибагентства як відокремлений структурний підрозділ.

  Основним завданням Сумського рибоохоронного патруля є організація здійснення заходів з охорони риби, інших водних біоресурсів та регулювання рибальства у рибогосподарських водних об’єктах області.

  З цією метою Управлінням Державного агентства рибного господарства у Сумській області здійснюється:

  - проведення заходів з регулювання любительського рибальства;

  - контроль за станом запасів і раціональним використанням риби та інших водних біоресурсів;

  - контроль за проведенням робіт з відтворення водних біоресурсів і вселення молоді цінних видів промислових риб у рибогосподарські водні об’єкти;

  - контроль за своєчасністю та повнотою надання звітної інформації від суб’єктів господарювання щодо здійснення спеціального використання водних біоресурсів та здійснення аквакультури.

  З початку роботи інспекторським складом патруля було здійснено 39 рейдів по Сумській області, в ході яких було відкрито 59 правопорушень, в т.ч.:

  - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) – 3 порушення;

  - за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства) – 33 порушення;

  - за ч. 1 ст. 881 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів на офіційних та стихійних ринках) – 17 порушень, по яких вилучено риби у правопорушників - 157 кг.

  В ході проведення рейдів за вересень місяць інспекторами Сумського рибоохоронного патруля вилучено 60 одиниць заборонених знарядь лову (в т.ч. 1 електровудка). За фактами незаконного вилову вилучено 216,7 кг. риби. Збитки, завдані рибному господарству області, становлять близько 50 тис. гривень. Для притягнення порушників до відповідальності до судів направлено 53 адміністративних справи.

  Шановні читачі! Сумський рибоохоронний патруль щиро сподівається на співпрацю з небайдужими громадянами, добросовісними рибалками-любителями, істинними цінителями навколишнього середовища. Тому для забезпечення оперативного реагування на факти браконьєрства просимо всіх, хто бачить незаконний вилов риби на водоймах Сумщини чи збут біоресурсів та незаконних знарядь лову, терміново повідомляти на «гарячу» лінію Сумського рибоохоронного патруля: (096) 83-82-570 та всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.

   Управ­ління Державного агентства рибного господарства у Сумській області

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.