НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 28Авг

  Програма проведення культурно–мистецьких заходів спрямована на підвищення рівня організації та проведення культурно-мистецьких заходів, створення позитивного іміджу м. Охтирка, забезпечення участі творчих колективів, окремих виконавців та творчих особистостей у конкурсах і фестивалях тощо.

  Перш за все, до плану загальноміських культурно-мистецьких заходів включені масові заходи до державних свят України, днів пам’яті,  визначних дат тощо.

  Протягом першого півріччя 2019 р. у комунальному закладі «Охтирський міський центр культури і дозвілля» та за його межами проведені 37 масових заходів, з них для дітей 8. Всього присутніх 10537 чол., з них дітей 3007.

  У КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» діє 18 гуртків художньої  самодіяльності та 1 любительське об’єднання. У них 266 учасників, в т.ч. 130 дітей.

  5 колективів мають звання «народний аматорський». Це: вокальний ансамбль «Лілея», вокальний ансамбль  «Барви», вокальний ансамбль української пісні «Калина», вокальний ансамбль  «Колорит», хоровий колектив ветеранів війни, праці та військової служби. Звання «зразковий» мають вокальний ансамбль «Крошки» та ансамбль класичного танцю.   Відбулися творчі звіти колективів художньої самодіяльності КЗ «Охтир-ський міський центр культури і доз­вілля» та Охтирської дитячої музичної школи імені П.С. Білинника, влаштовувались виставки робіт учнів Охтирської дитячої художньої школи ім. Т.Г. Шевченка, проводились майстер-класи, масовий захід «Глиняний день», перегляди учнівських робіт, захист дипломних робіт випускників художньої школи тощо.

  02.05.2019 р. пройшов Відкритий обласний фестиваль-конкурс бандурного мистецтва «Під срібний дзвін бандур».

  Творчі колективи та окремі виконавці Охтирської дитячої музичної школи імені  П. С. Білинника та комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля» беруть активну участь в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях і конкурсах  та мають значні перемоги. Колективи мають  високий рівень виконавської майстерності, їх репертуари постійно оновлюються.

  У січні  2019 року у КЗ «Охтирський краєзнавчий музей» продовжувала працювати виставка  «Зимова казка для дітей та дорослих».

  Урочисто відкрито 5 виставок в музеї  (348 чол.):

  «Палітра кохання» (персональна виставка живопису Вінницької художниці Валентини Антонюк);

  «Тарасові дороговкази» (виставка творів з фондів музею до Шевченківських днів);

  «Мій берег» (персональна виставка живопису Валентини Скоромної (с. Велика Писарівка);

  «Весняний настрій» (персональна виставка  художньої вишивки та бісероплетіння керівника народної майстерні Сумського Палацу дітей та юнацтва Бабенко Наталії Володимирівни та творчих робіт її вихованців);

  «Форми» (персональна виставки живопису члена Спілки художників України, викладача Охтирської дитячої художньої школи ім. Т.Г. Шевченка Сергія Степанова).

  Влаштовано 3 тематичні виставки поза музеєм.

  У бібліотеках Охтирської міської централізованої бібліотечної системи систематично проводяться інформаційно-просвітницькі та розважальні масові заходи, діють різновікові клуби за інтересами: “Виноградар”, “Світлиця” (центральна бібліотека), книжкова лікарня, “Краєзнавче джерельце” (центральна дитяча бібліотека), “ Квітучий сад” (бібліотека-філія для дорослих), “Домовичок”, книжкова лікарня (бібліотека-філія для дітей).

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.