НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 25Июл

  Охтирське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує про хід оздоровлення дітей в ДТВ «Космос» ППО НГВУ «Охтирканафтогаз».

  Прийомка табору, оцінка стану готовності до оздоровлення відбулась 21.06.2019 року до початку періоду оздоровлення комісійно, згідно з рішенням виконавчого комітету Охтирської міської ради від 17.04.2019 р. року №35.

  На момент прийомки табору проведені роботи з дезінсекції, дезінфекції, акарицидні заходи, камерна обробка постільних речей, медичний огляд персоналу, лабораторні дослідження  води питної, води з пляжу, радіологічні дослідження.

  На виконання плану завдання проведено: капітальний ремонт покрівлі харчоблоку, замінено лінолеум, придбано нові ліжка з ортопедичними матрацами для корпусу №1, закуплена нова постільна білизна.

  Місце для купання дітей організовано, підписана угода з Гетьманським національним природним парком  «Про рекреаційну діяльність на території Гетьманського національного природного парку». Отриманий Акт готовності пляжу для купання дітей від ОКЗ «Сумська обласна рятувально-водолазна служба», проведені роботи по обстеженню та очистці дна акваторії місця відпочинку та купання  дітей.

  Забезпечено цілодобове медичне обслуговування дітей. Випадків інфекційних захворювань серед дітей не зареєстровано.

  З метою належної організації харчування, погоджене перспективне меню, постачальники харчових продуктів. За заявою власника табору проведена перевірка табору в ІІ оздоровчу зміну з застосуванням  засобів відеофіксації та лабораторних методів досліджень, проведених Сумською регіональною державною лабораторією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. На дослідження направлялись зразки води питної та води відкритих водойм, харчових продуктів, готових страв, змиви з об’єктів навколишнього середовища на харчоблоці на мікробіологічні, фізико-хімічні, органолептичні випробування, на наявність радіонуклідів, токсичних елементів, якість термічної обробки. Відповідно до експертних висновків всі зразки відповідають вимогам нормативної документації.

  В закладі забезпечено дотримання гігієнічних вимог під час виробництва, транспортування та обігу харчових продуктів. Персонал допущений до роботи після проведення позачергового медичного огляду і пройшов навчання з питань дотримання протиепідемічного та дезінфекційного режимів, правил миття посуду та інвентарю.

  Контроль за ходом оздоровлення дітей продовжується.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

   

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.