НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 25Янв

  Бюджетом міста на 2018 рік виділено кошти у сумі 1976,0 тис. грн. на фінансування реалізації проектів-переможців Бюджету участі м. Охтирка, робота над втіленням їх уже розпочата і до 31 грудня 2018 року усі 7 проектів будуть реалізовані.

  У рамках реалізації проекту «Зміц нення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження» в Охтирці у минулому році вперше пройшов конкурс громадських проектів за програмою “Бюджет участі”

  Допомогу у проведенні інформаційної, навчальної та моніторингової кампаній під час запровадження бюджетування за участі громадськості надавала Черкаська благодійна організація ЛЖВ «Від серця до серця» за підтримки  Інституту бюджету та со­ціально-економічних досліджень (ІБСЕД).

  Завдяки Бюджету участі  охтирчани  у 2018 році зможуть реалізувати свої проекти розвитку міста за рахунок коштів міського бюджету.

  У рамках оголошеного конкурсу з подання громадських проектів з 1 червня по 30 липня 2017 року мешканцями міста було подано 35 проектів, з них 22 проекти подано у письмовому вигляді до пункту супроводу,  13 – в електронному. Всі подані проекти відповідали затвердженим параметрам щодо кількості зібраних автором підписів, вартості та типів проектів. У період з 4 по 15 вересня 2017 року подані проекти були оцінені комісією з питань Бюджету участі на відповідність законодавству та можливість їх реалізації. До голосування протокольним рішенням комісії з питань Бюджету участі були допущені 33 проекти на загальну суму 7,7 млн. грн., з них  11 великих - на суму 4,2 млн.грн., 22 малих - на суму 3,5 млн. грн.

  Голосування за проекти здійснювалося шляхом заповнення бланку голосування в електронному вигляді на платформі “Громадський проект”, яка створена технологічною громадською організацією “Social Boost” за підтримки Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) та за фінансування USAID Україна.

  Також голосування проводилося на паперових носіях за встановленою формою у пункті супроводу Бюджету участі - Центрі надання адміністративних послуг. Всього за період з 9 по 23 жовтня 2017 року було віддано 4523 голосів, з них: у паперовому вигляді 1553 голоси (34,3%, від загальної кількості голосів), у електронному вигляді через е-mail віддано 2970 голосів (65,7% від загальної кількості голосів).

  Електронною системою “Громадський проект” автоматично сформовано рейтинг проектів за кількістю відданих голосів. Переможцями були визначені 7 проектів на загальну суму 1976,0 тис. грн. Серед них за категоріями:  3 великих проекти на суму 1199,9 тис.грн., 4 малих проекти на суму 776,1 тис.грн.

   Великі проекти-переможці (Назва проекту / Автор / Бюджет):

  1. Багатофункціональний спортивний майданчик для мешканців міста Охтирки, Сергій Комаров, 400 000 грн.

  2. Краса лікує і виховує, Любов Панащенко, 399 900 грн.

  3. Зелене озеро - місце формування здорової активної людини, Валентина Перерва, 400 000 грн.

   

  Малі проекти-переможці (Назва проекту / Автор / Бюджет):

  1. Дитячій творчості - комфортне життя, Галина Шишкова, 176 795 грн.

  2. Безпечне естетичне довкілля та лікувально-оздоровче середовище дітям Охтирки, Любов Панащенко, 199 990 грн.

  3. Молодіжний сквер, Євген Калюжний, 199 290 грн.

  4. Яскраве дитинство, Олександр Роскопін, 200 000 грн.

   Вітаємо всіх охтирчан з початком нового етапу – етапу реалізації проектів Бюджету участі! 

   

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

  P.S. Сама була свідком як заливали каток на Дачному. Це досить складна справа. Кажуть, що на Зеленому озері також можна кататися.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.