НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 11Окт

  У Сумській області СБУ викрила та блокувала підпільне виробництво небезпечної продукції, яку великими партіями реалізовували під виглядом товарів широкого вжитку.

  Оперативники спецслужби встановили, що група жителів регіону протягом 2018-2019 років незаконно переправила з РФ на територію України майже 600 тонн рідини, яка на 98% складалася з метилового спирту. Для переміщення підакцизного товару за нульо­вою митною ставкою та уникнення сплати акцизного збору у розмірі 245 євро за тисячу літрів сировини, зловмисники ввозили вантаж під виглядом розчинника для лакофарбового покриття.

  У підпіль­ному цеху ділки виготовляли з контрафактного метилового спирту засоби догляду за автотранспортом, зокрема - незамерзаючі очищувачі скла. Реалізовували їх оптовими партіями через торгівельні мережі. Використання  громадянами вказаної  небезпечної продукції могло становити загрозу для їх здоров’я.

  Правоохоронці затримали 4 вантажні автомобілі на одному з митних постів у Сумській області під час чергової спроби зловмисників незаконно переправити через державний кордон 90 тонн небезпечної рідини.

  Під час санкціонованих слідчих дій з місця контрафактного виробництва вилучено понад 30 тонн розфасованої та підготовленої для реалізації небезпечної продукції.

  У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 201 (контрабанда), ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), ст. 227 (умисне введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції) та ч. 1 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до протиправної діяльності.

  Викриття зловмисників проводилось під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області.

  От  редакции:

  Ни в коем случае не оправдывая незаконный промысел, следует отметить один момент: в Украине запрещено изготовление зимних омывателей стекла на основе питьевого этилового спирта (ввиду большого количества желающих употребить их внутрь), поэтому такую жидкость изготавливают из ядовитого и неприятно пахнущего изопропилового спирта. Парадоксально, но такие “незамерзайки” намного вреднее для водителя и их антифризные качества намного хуже, чем у этилового спирта. Но что поделаешь: здоровье алкоголиков государству ценнее здоровья миллионов непьющих водителей.

   

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.