НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 04Июн

  2 червня в приміщенні міської ради відбулася зустріч керівництва міста та журналістів з міліціонерами зведеного загону Охтирського міськвідділу міліції, які несли службу на блокпостах Слов’янська.

  Майже місяць співробітники Охтирського міськвідділу міліції, разом з іншими правоохоронцями, беруть участь в антитерористичній операції в Донецькій області. Нещодавно бійці повернулись додому.

  Керівництвом міської ради було запрошено 19 співробітників Охтирського міськвідділу міліції, на чолі з очільником міліції Віталієм Негаматуліним, аби висловити слова вдячності та вручити подяки бійцям, які охороняли громадський порядок в «гарячих точках» міста.Зі словом до присутніх звернувся голова міської ради Ігор Алексеєв. «Мені, як очільнику міста, хочеться висловити всім вам слова вдячності та вручити подяки за вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю та охорону громадського порядку під час участі в антитерористичній операції. Гірко говорити, що в мирний час таке відбувається. Але так трапилося і нічого не вдієш. Ви не осоромили місто, а з честю виконали свій обов’язок. А саме головне, що живі та здорові повернулися додому».

  До слів вдячності приєднався і начальник міськвідділу міліції Віталій Негаматулін: «Дорогі мої колеги, вами пишається не лише міліція, а й уся громада Охтирщини. Ви справжні герої! Вам вірять і на вас надіються українці. Ви з честю і гідністю виконали покладені на вас обов’язки. Низький вам уклін за мужність, відвагу й витримку! Сподіваюсь, що найближчим часом ситуацію вдасться стабілізувати і розпочати розбудову нової, міцної, вільної, незалежної, демократичної України! Бажаю усім нам миру й спокою, родинного щастя й любові!», - побажав правоохоронцям очільник міліції.

  Коротенько про те, як проходила служба в місті Славянську, присутнім розповів начальник сектору кадрового забезпечення Юрій Соркопуд. «Дійсно, ми несли службу у неспокійних нині містах східного регіону. Кожного дня виконували поставлені нам завдання заради мирного життя майбутнього покоління. Чергували на блокпостах, перевіряли транспорт, щоб до українських населених пунктів не потрапили вогнепальна та холодна зброя, бойові припаси, вибухові речовини, наркотичні засоби тощо. Зі свого боку ми намагалися зробити все, що від нас залежало, аби не допустити порушення громадського порядку та кровопролиття».

  Було багато і інших запитань, які цікавили журналістів, на що правоохоронці відразу надавали їм відповідь.

  Бійці подякували керівництво за привітання і пообіцяли й надалі виконувати свій службовий обов’язок – захищати громадян від злочинних зазіхань та підтримувати правопорядок на території всієї держави.

  СЗГ Охтирського МВ
  УМВС України в Сумській області.

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.