НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 19Авг

  15 серпня на Сумщині через тяжкий перебіг хвороби та супутні захворювання померли три людини, у яких був підтверджений коронавірус.

  Детальніше про випадки “Суспільному” розповіла  головна інфекціоністка Сумщини Ірина Троцька.

  За її словами, 85-річна жінка, що померла напередодні у Білопільській ЦРЛ, знаходилась там один день. Вона мала супутні захворювання, зокрема хвороби серця.

  "Дуже пізнє було звернення. Вона сама мешкала, тому не зовсім відомо, коли вона захворіла. Вона була доставлена практично в агонії. Дуже тяжка, з низькою сатурацією кисню. Не дивлячись на всі заходи, які вживали для її спасіння - настала смерть. Встигли взяти аналізи на ПРЛ, вчора (15 серпня - ред.) отримали результат", - розповіла Троцька.

  Чоловік 83 років помер у Тростянецькій центральній лікарні, кілька днів вже перебував у реанімації, підключений до ШВЛ, але без інтубації.

  "Йому стало зле вранці вчора (15 серпня), його інтубували, але це не допомогло. Він помер", - розказала про другий випадок Троцька.

  За її словами, причиною смерті стали - тяжкий перебіг хвороби та супутні захворювання.

  62-річна жінка, якій у другій половині серпня мало виповнитися 63 роки, померла в інфекційній лікарні у Сумах. Вона перебувала там п'ять тижнів.

  "Вона була контактною з родичкою, яка приїхала з Італії й теж перехворіла у тяжкій формі. До нас вона була доставлена на 10 день хвороби, у тяжкому стані. Відразу була госпіталізована до відділення інтенсивної терапії. Робилося все відповідно до протоколів, була на адекватній кисневій підтримці, але так сталося, що більше, ніж через місяць після госпіталізації, жінка померла через розвиток дихальної та поліорганної недостатності. Вона також мала супутні патології", - розповіла Троцька.

  Наразі, за її словами, у Сумському медцентрі інфекційних хвороб та дерматології ім. З.Й. Красовицького відсутні вільні місця. Для лікарень першої хвилі госпіталізації хворих з COVID-19 не має перевищувати 50%, наразі в лікарні заповнено 52% ліжок.

  Головна інфекціоністка області Ірина Троцька радить дотримуватися правил і норм безпеки: маскового режиму, дистанціювання та мити руки.

  Станом на 18 серпня, по Охтирській ОТГ  3 хворих одужали, +2 нових лабораторно підтверджених випадки інфікування на COVID-19 та 1 летальний випадок (хворий 46 років, не працюючий, від лікування та госпіталізації відмовився).16 хворих перебуває на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів та ще 4 особи проходять лікування в КНП «Тростянецька міська лікарня».

  Всього з початку епідемії COVID-19 по Охтирській міській ОТГ, з урахуванням Староіванівського старостинського округу, встановлено 65 випадки, 46 особи одужали. В Охтирському районі - 15 випадків.

  Станом на ранок 18 серпня, на Сумщині зафіксували 966 (+75) випадки інфікування COVID-19, одужали - 462 людей, померли - 16.

   

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.