НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 10мая

  22.04.2012. До чергової частини Охтирського МВ надійшло повідомлення про те, що в м. Охтирка, на провулку Харківському, сталася ДТП. Водій автомобіля ВАЗ-2109, мешканець села Хухра, не надав перевагу в русі водію автомобіля “Волга” під керуванням мешканця міста Охтирка. Постраждалих не має. Автомобілі отримали механічні пошкодження.

  22.04.2012. До чергової частини Охтирського МВ із заявою звернувся громадянин З., мешканець м. Охтирка, про те, що він в період часу з 13.00 години по 16.25 год. 22.04.2012 виявив проникнення до свого будинку, звідки було викрадено пневматичну рушницю, яка знаходилася в шафі. Проведеними заходами було встановлено, що громадянин К., мешканець села Кардашівка, пошкодив двері та проник до будинку громадянина З., звідки викрав пневматичну рушницю. Порушена кримінальна справа за ст. 185 ч. 2 КК України.

  ВИКРАДАТИ МОПЕДИ СТАЛИ ЧАСТІШЕ

  Популярність скутера як транспортного засобу росте з кожним роком, але в той

  же час з їх появою виникає і ряд проблем. Мопеди за своєю природою менш захищені від угонів, ніж автомобілі. Тому криміналітет відразу відреагував на підвищений попит: в останній час скутери викрадають все частіше.

  Так, 21 квітня із заявою до міліції звернувся мешканець міста Охтирка та повідомив, що у нього з власного подвір’я зник скутер. Оперативними методами було встановлено, що викрав мопед мешканець села Кардашівка, який ніде не працює. За цим фактом порушена кримінальна справа за ст. 185 ч. 1 Кримінального Кодексу України.

  Також 22 квітня до міліції звернувся мешканець міста Охтирка та розповів, що вночі він виявив відсутність скутера, який стояв біля під’їзду. За цим фактом порушена кримінальна справа за ст. 185 ч. 1 Кримінального Кодексу України.

  Мопеди менш захищені від угонів, ніж автомобілі, але це не означає, що водії повинні їх «дарувати» крадіям. Міліціонери наполегливо рекоме ндують вживати всіх заходів для збереження мототранспорту. Якщо крадіжки все ж не вдалося уникнути, для оперативнішого реагування міліціонери радять громадянам подавати заяву до міліції чи дільничному інспектору якомога раніше.

  Охтирський МВ УМВС України

Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.