НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 29Дек

  Під головуванням секретаря міської ради Валентини Попович відбулося  засідання комісії щодо  здійснення відбору серед претендентів на здобуття стипендії міської ради творчими особистостями та талановитими учнями початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

  На засіданні комісії опрацьований розмір щомісячної стипендії міської ради у 2019 році для подачі на затвердження на засіданні виконавчого комітету Охтирської міської ради.

  У 2019 р. планується виплата стипендії міської ради творчим особистостями та талановитим учнями початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів:

  Макаренко Катерині Андріївні, керівникові та солісту народного аматорського ансамблю української пісні «Калина»  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля»,  за професійну майстерність, систематичну успішну участь в загальноміських масових заходах, вагомий внесок у розвиток і популяризацію української народної пісні  та вагомий особистий внесок у розвиток культури міста - у сумі 1041 грн.

  Косареву Вадиму Олеговичу, поету, активному учаснику міських масових заходів патріотичного спрямування, за досягнення у літературній творчості - у сумі 1041 грн.

  Войновій Кароліні Андріївні,  солістці зразкової балетної студії, ансамблю класичного танцю «Елегія», зразкового вокального ансамблю «Крошки» комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля», за професійну майстерність (систематичну успішну участь у загальноміських масових заходах, перемоги в міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалях-конкурсах та особистий внесок у розвиток культури міста) - у сумі 400 грн.

  Терещенко Лілії Вікторівні,  солістці зразкової балетної студії, ансамблю класичного танцю «Елегія» комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля», за професійну майстерність (систематичну успішну участь у загальноміських масових заходах, перемоги в міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалях-конкурсах та особистий внесок у розвиток культури міста) - у сумі 400 грн.

  Пуляк Анастасії, учениці Охтирської дитячої музичної  школи ім. П.С. Білинника, за зайняті I-і  місця у Міжнародному телевізійному фестивалі «Мамина сорочка» та Сумському обласному конкурсі «Яскраві діти в Україні» - у сумі 400 грн.

  Кісіль Назару, учню Охтирської дитячої музичної  школи ім. П.С. Білинника, за зайняте II місце у Всеукраїнському конкурсі юних виконавців на народних інструментах «Віртуози Сумщини» - у сумі 400 грн.

  Бездрабко  Марії, учениці Охтирської дитячої художньої школи ім. Т.Г. Шевченка, за зайняте II місце у VIII Всеукраїнському конкурсі з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Вижницька палітра 2018» - у сумі 400 грн.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.