НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 25Июн

  На черговому засіданні виконавчого комітету затверджено план його роботи на ІІІ квартал, внесено зміни до складу комісій та інших дорадчих органів, громадської ради, затверджено списки дітей міста перших двох років життя з малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування, присвоєно поштові адреси об’єктам нерухомого майна.

  В ході обговорення проектів рішень міський голова зазначив, що робота комісій та дорадчих органів, насамперед, повинна бути ефективною для громади міста. На жаль, з боку членів координаційної ради з питань підприємництва за останні кілька років не було ініціатив від підприємців, які б сприяли розвитку та підтримці підприємництва, а це, в свою чергу, не сприяє ефективному двосторонньому діалогу між владою та бізнесом.

  Члени виконавчого комітету прийняли рішення щодо влаштування до психоневрологічного інтернату мешканця Охтирки, у якого відсутні дієздатні родичі.

  При внесенні змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Охтирки, Ігор Алєксєєв сказав, що “ми робимо одну з чергових спроб упорядкувати стихійну торгівлю в районі вулиці Батюка та провулку Харківського, де буде забезпечено прибирання території та сплата до бюджету міста коштів за використання місця для здійснення торгівлі продукцією власного виробництва”.

  Троє охтирчан притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу за втрату паспорта громадянина України в розмірі 51,0 грн кожному.

  Окрім цього, було прийнято рішення встановлення опі­ки та призначення опікуна над малолітньою дитиною та надання повної цивільної дієздатності неповнолітній.

   Офіційний сайт Охтирської міської ради.

  Від редакції:

  Літо і осінь - період стихійного лих... торгівлі в центрі Охтирки. Вже кілька років йде війна міської влади і продавців, що торгують по вул. Батюка та пров. Харківському. До цих пір перемога була на боці останніх.

  І от новий оберт у цій війні,  що схожий на капітуляцію влади, але на її умовах.

  Рішення влади зрозуміле: якщо не можеш вирішити проблему, то її треба організувати і очолити. Але, якщо думаєте, що на цьому “війна” закінчиться, то помиляєтесь. Багато продавців торгуют на цих вулицях не тому, що нема більше місця і там зручно, але ще й тому, що там не потрібно за це платити. Як тільки буде встановлена плата і її почнуть збирати, ті, хто не схоче платити, будуть шукати інше місце, наприклад, з іншої строни пров. Харківського.

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.