НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДПИСАТЬСЯ НА ГАЗЕТУ

Прогноз погоды

 • 23мая

  Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р. №373 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р. №848 (далі Положення), яким передбачено, що громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні у грошовій формі (безготівковій чи готівковій), і у них відсутня заборгованість за житлово- комунальні послуги, житлова субсидія на наступний строк призначається у готівковій формі.

  У травні 2019 року житлова субсидія  призначається на наступний період домогосподарствам, які одержували субсидію у попередньому періоді і у яких відсутня заборгованість зі сплати послуг, у грошовій готівковій формі без подання нових заяви і декларації.

  Відповідно до Положення повторно із заявою та декларацією у травні мають звернутися:

  - орендарі житла;

  - внутрішньо переміщені особи;

  - домогосподарства, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;

  - домогосподарства, де є особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;

  - особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства (чоловік та дружина зареєстровані за різними адресами);

  - якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року.

  Таким чином, призначення житлової субсидії вищевказаним особам на наступний строк здійснюється лише після подання нових заяви та декларації.

  Особам, які вперше звертаються за субсидією, вона призначається у грошовій безготівковій формі на підставі декларації і заяви, в якій має бути зазначено обов’язково номер мобільного телефону.

  Громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні і у них наявна заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний період призначається у грошовій безготівковій формі після вирішення питання з наявною заборгованістю.

  Також Положенням передбачено, що за заявою одержувача субсидії, якому вона надається у грошовій готівковій формі, виплата субсидії з наступного після подання заяви місяця може здійснюватися у грошовій безготівковій формі, в якій обов’язково зазначається номер мобільного телефону заявника.

  Субсидія на неопалювальний період (з травня 2019 року) буде розраховуватися по доходам громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року.

  За додатковою інформацією необхід­но звертатися до управління соціального захисту населення за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 1. 

  Похожие новости


Оставить комментарий

Внимание: Комментарии модерируются, и это может вызвать задержку их публикации. Отправлять комментарий заново не требуется.